Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز217
دیروز940
در هفته3207
در ماه22122
مجموع21121098

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت الاسلام والمسلمین اراکی با تاکید بر اینکه جوسازی و ملامت دشمنان و رسانه ها تاثیری در مقاومت ملت ایران ندارد، ابراز داشت: امروز از طریق ابزارهای مختلف رسانه‌ای علیه ملت ایران جوسازی‌های گوناگونی می‌شود.


عضو جامعه مدرسین  با اشاره به هزینه‌های کلانی که برای جوسازی رسانه‌ای علیه ملت ایران اختصاص داده می‌شود، گفت: شاید در طول تاریخ، هزینه‌ای که علیه ایران در رابطه با جنگ رسانه‌ای و فرهنگی شده است، در هیچ جنگی سابقه ندارد.

وی در ادامه اظهار داشت: رزمندگان انقلاب اسلامی هشت سال جنگیدند و شهید دادند امروز نیز مدافعان حرم برای دفاع از اسلام نقش آفرینی می‌کنند. وی با بیان اینکه ملت ایران از جهاد خسته نمی شود، گفت: جهاد یک روحیه عمومی در ملت ایران است. (خ-1313)

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom