Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ در دیدار هزاران نفر از مردم قم، با اشاره به ضرورت پرهیز از سهل‌انگاری و سهل‌اندیشی درباره‌ی ریشه‌ی دشمنی آمریکا و استکبار با ایران اسلامی، «ماهیت و حقیقت انقلاب، و شجاعت و وفاداری ملت و نظام به اهداف و مبانی انقلاب» را علت اصلی این خصومت عمیق و مستمر خواندند و با بیان وظایف مهم «مسئولان و مردم» در این مقطع، تأکید کردند: رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم به‌ویژه قشرهای ضعیف، مهم‌ترین وظیفه‌ی امروز دولتمردان است و ملت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز361
دیروز1075
در هفته2277
در ماه24260
مجموع21030284

بازدید کنندگان برخط

7
Online

حجت الاسلام والمسلمین اراکی با تاکید بر اینکه جوسازی و ملامت دشمنان و رسانه ها تاثیری در مقاومت ملت ایران ندارد، ابراز داشت: امروز از طریق ابزارهای مختلف رسانه‌ای علیه ملت ایران جوسازی‌های گوناگونی می‌شود.


عضو جامعه مدرسین  با اشاره به هزینه‌های کلانی که برای جوسازی رسانه‌ای علیه ملت ایران اختصاص داده می‌شود، گفت: شاید در طول تاریخ، هزینه‌ای که علیه ایران در رابطه با جنگ رسانه‌ای و فرهنگی شده است، در هیچ جنگی سابقه ندارد.

وی در ادامه اظهار داشت: رزمندگان انقلاب اسلامی هشت سال جنگیدند و شهید دادند امروز نیز مدافعان حرم برای دفاع از اسلام نقش آفرینی می‌کنند. وی با بیان اینکه ملت ایران از جهاد خسته نمی شود، گفت: جهاد یک روحیه عمومی در ملت ایران است. (خ-1313)

طلیعه

article thumbnailدر چند هفته اخیر اخبار ورود ناو هواپیمابر آمریکا به خلیج فارس و دستور رییس جمهور آمریکا مبنی بر خروج نیروهای آمریکایی از سوریه بازتاب گسترده‌ای در سطح رسانه‌ها داشت و کارشناسان عرصه بین‌الملل در این باره فرضیه‌ها و نظریات گوناگونی را مطرح کردند.برخی این خروج یا به تعبیری جابجایی نیروهای آمریکا از سوریه را به منزله خارج کردن نیرو از منطقه جنگی تلقی کرده و معتقدند که آمریکایی‌ها این تصمیم را با محاسبه دقیق و با لحاظ منافع آمریکا و با یک استراتژی پیش برنده و مهاجم اتخاذ کرده‌اند و این موضوع نشانه آغاز فصل...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom