Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر کشور، نسل جوان پُرتوان، پُرنشاط و پُرانگیزه را نعمتی بزرگ و ذخیره‌ای ارزشمند برای ایران خواندند و با اشاره به استمرار خصومت عمیق آمریکا با ملت ایران از کودتای ۱۳۳۲ تاکنون، تأکید کردند: آمریکای گرگ‌صفت البته ضعیف‌تر اما وحشی‌تر و وقیح‌تر شده است و در مقابل، جمهوری اسلامی ایران با دفاع مقتدرانه و منع مستدل مذاکره، راه نفوذ و ورود مجدد آمریکا به کشور را سد کرده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز18
دیروز222
در هفته240
در ماه240
مجموع240

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی اظهار داشت: «پیامبر بزرگ اسلام به‌عنوان نخستین و برترین شخصیت عالم بشریت دارای شاخصه‌هاو مولفه‌های اخلاقی است که نظیر آن را جز در اهل بیت‌(ع) نمی‌توان یافت. از این‌رو بررسی ابعاد اخلاقی شخصیت آن بزرگوار، برای ارتقا و اعتلای سطح اخلاق‌مداری جوامع مفید و در شرایط کنونی جهان، ضروری است.


وی با تاکید بر اینکه تمام سیره پیامبر می‌تواند برای بشریت، مفید و راهگشا باشد، افزود: «امروزه با توجه به اینکه فضای مجازی در حال گسترش است، باید از این ظرفیت بهترین استفاده را برد»

عضو جامعه مدرسین تاکید کرد: «دشمن با سوءاستفاده از فضای مجازی، اباحه‌گری، فحشا، منکرات و بی‌اخلاقی را ترویج می‌دهد. در مقابل ما باید از ظرفیت فضای مجازی برای ترویج سیره اخلاقی پیامبر استفاده کنیم. باید با راه‌اندازی دانشگاه اسلامی هنر، هنرمندانی را تربیت کنیم که بتوانند سیره اخلاقی پیامبر را هنرمندانه ترویج کنند» (خ-1386)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از آغاز تظاهرات مردم عراق علیه دولت عادل عبدالمهدی می گذرد و در طول این چند هفته هنوز دولتمردان عراقی با وجود قول ها و طرح هایی که ارایه کرده اند نتوانسته اند آرامش را به استانهای جنوبی عراق بازگردانند در این باره نکاتی چند قابل ذکر است :1 – این اعتراضات در تاریخ اول اکتبر( 9 مهر ماه) و در آستانه مراسم اربعین با حضور جمعی از جوانان تحصیل کرده و بیکار در میدان تحریر بغداد در اعتراض به بیکاری و فساد حاکم بر دستگاههای دولتی و دیگر مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه عراق از جمله مشکلات...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom