Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1021
دیروز1467
در هفته1021
در ماه33943
مجموع515927

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت الاسلام والمسلمین طبسی،  تحریف حقایق را حربه‌دشمنان دانست و اظهار داشت: روش دشمن برای توجیه جنایات، ضربه‎ها، محاصره‎ها و جرایمی که نسبت به مسلمین مرتکب می‎شود، تحریف حقایق بوده و این روش از یهود است؛ این طور نیست که گروه مذکور ناخواسته دست به این کار بزنند، بلکه از روی آگاهی نسبت به تحریف اقدام می‌کنند.

عضو جامعه مدرسین در ادامه گفت: استعمارگران و مستکبرین جهان و در رأس آنان آمریکا الگو بودن انقلاب اسلامی برای دیگر ملت‌ها را خطر بزرگی برای خود می‌دانند. وجود این انقلاب، تفکر و رهبر معظم انقلاب برای آنها خطر است، چرا که از بینش کامل، مورد عنایت خدا و امام زمان(عج) بودن، پایگاه مردمی قوی و دور اندیشی مقام معظم رهبری احساس خطر می‌کنند. وی با بیان این که اگر حربه تحریف، توجیه، دروغ پردازی و افترا را از دشمن بگیریم، دیگر اقداماتش بی ثمر خواهد بود، اظهار داشت: در این صورت تحریم ها، محاصره‌های اقتصادی و حرکات ضد بشری دشمن تمام می‌شود و آن وقت آمریکا به عنوان چهره ضد بشری، خونخوار، سفاک و مستکبر شناخته خواهد شد.

(خ 1399)

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom