Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز529
دیروز1466
در هفته529
در ماه22484
مجموع164485

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین طبسی در کارگاه آموزش امام‌شناسی با اشاره به جایگاه امامت در شیعه به موضوع غدیر اشاره کرد و اظهار داشت: در غدیر موضوع امامت به‌فرمان خداوند و توسط حضرت رسول اکرم صلی‌الله علیه و آله به مردم ابلاغ شد.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به اندیشه‌های فرقه وهابیت اظهار داشت: اکنون می‌بینم وهابیت جشن کریسمس که میلاد حضرت مسیح است را مجاز دانسته، اما میلاد حضرت رسول اکرم(ص) را حرام می‌دانند.

وی ادامه داد: نمی‌توان وهابیت را به‌عنوان یکی از شاخه‌های اهل تسنن دانست زیرا اهل تسنن پیامبر(ص) و امامان(ع) را دوست دارند، اما وهابیت دشمن پیامبر و امامت است. (خ-1392)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom