Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز152
دیروز727
در هفته152
در ماه14241
مجموع21188902

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین طبسی با اشاره به این سخن از رسول اکرم(ص) که فرمودند حتما امر به معروف کنید و حتما در برابر منکر موضع داشته باشید، گفت: هر کس این دو فریضه دینی را انجام ندهد، باید منتظر تسلط اشرار باشد.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه مشکلات امروز کشور نتیجه فراموشی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است، افزود: باید قبول کنیم یک کودتای خزنده در حال نابودی نظام اسلامی است و متأسفانه ما ساکت نشسته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال آن است تا حادثه اندلس را در کشور ایجاد کند، خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد با گسترش فحشا در جامعه، ایران را به ورطه نابودی برساند و اگر امر به معروف و نهی از منکر نکنیم، این خواسته دشمن به یقین محقق خواهد شد.

(خ-1381)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom