Ayeh

رهنمود

  حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار صدها نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، وابستگی سیاسی را بسیار خطرناک و مایه‌ی توسری‌خوری ملت‌ها دانستند و با اشاره به قطع کامل وابستگی ایران به آمریکا خاطرنشان کردند: دشمن با رصد تحولات و فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران، از تبدیل ایران از «کشوری عقب‌افتاده و وابسته» به کشوری «اثرگذار، متنفذ و برخوردار از اقتدار روزافزون سیاسی، دفاعی و علمی»، کاملاً عصبانی و به شدت نگران است.

مطالب بیشتررهنمود  

اعضای کنونی

آمریکایی‌ها حقوقی برای بشر قائل نیستند

آیت الله بهشتی با بیان این که اگر عمل آمریکایی‌ها ملاک قرار گیرد متوجه می‌شویم که آن‌ها حقوقی برای بشر قائل نیستند، گفت: آمریکایی‌ها تنها برای خود حقوقی در نظر می‌گیرند و حقی برای بشر قائل نیستند.


عضو جامعه مدرسین ادامه داد: آمریکا می‌خواهد بر دنیا سیادت کرده، جهان را در قبضه قدرت خود قرار دهند، ملت‌ها را استعمار و استثمار کنند، در کشورها دخالت داشته باشند و حکومت‌ها را سرسپرده خود کنند و ملت‌ها را ضعیف و ناتوان نشان دهند. رهبر معظم انقلاب به خوبی فرمودند که حقوق بشر آمریکایی باید بازخوانی و تبیین شود، از این رو حقوقدانان باید مطالعه و تحقیق کرده و نتایج را برای مردم بیان کنند تا آن‌ها به عظمت اسلام و حقوق اسلامی پی ببرند. (خ-1328)

طلیعه

  دور جدید گزافه گویی‌های آمریکا و نقض عهد این رژیم غیر قابل اعتماد این روزها در بحث برجام بالا گرفته است. جریان شناسی رفتارهای خصمانه آمریکا علیه ایران نشان می‌دهد که تمام طرح‌ها و برنامه‌های مرتبط با ایران با هدف مهار قدرت تاثیر گذاری ایران طراحی و اجرایی شده‌اند. چالش‌های پیش آمده برای رژیم مستکبر امریکا در منطقه و جهان و رشد قدرت نرم ایران در تحولات جهانی، استکبار جهانی به ویژه امریکا را به طراحی پروسه مهار ایران از طریق پروژه برجام واداشته است .

مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom