Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز885
دیروز1716
در هفته9428
در ماه25536
مجموع456712

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام والمسلمین نظری شاهرودی با تأکید بر اینکه نامه موسوی خوئینی‌ها سبب خشنودی و شادمانی صهیونیست‌ها و دشمنان انقلاب‌اسلامی‌به ویژه ترامپ شد، خطاب به موسوی خوئینی‌ها تصریح کرد: این نامه چه تأثیری در منافع ملت دارد؟ غرض از این نامه در این شرایط چیست؟ اگر واقعاً خیرخواه هستید می‌توانستید وقت بگیرید و این مسائل را بدون این که کسی متوجه شود مطرح کنید و یا می‌توانستید این مسائل را با متخصصان و کارشناسان اقتصادی در میان بگذارید و به دنبال راه حل برای آنها باشید.

وی با بیان اینکه کسانی که با الفبای اقتصاد آشنا باشند می دانند که مشکلات امروز کشور ناشی از تحریم های جنایتکارانه آمریکا است، اظهار کرد: امروز ما در تحریم های شدید بانکی قرار داریم، از همین جهت قیمت ارز روز به روز بالاتر می رود و حتی نمی توانیم طلب های خود را از کشورهای دیگر وصول کنیم.

عضو جامعه مدرسین با اشاره به اینکه نامه آقای موسوی خوئینی‌ها بی‌انصافانه و عوام‌فریبانه است، ابراز داشت: نوشتن این نامه در شرایط کنونی کشور بی انصافانه و عوام فریبانه است؛ اگر کسی مقدار اندکی با کار کارشناسی و فنی آشنایی داشته باشد این مسائل را مطرح نمی‌کند.

(خ 1396)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom