Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1282
دیروز1520
در هفته10446
در ماه7467
مجموع390320

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیدوست، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با انتشار یادداشتی ضمن نقد " رد مطلق دانش های بشری"  با اشاره به سوزاندن یک کتاب مرجع پزشکی نوشتند: این اتفاق، یک حرکت نسنجیده است. بی تردید قبول مطلق داده‌ها و دانشهای بشری ناصحیح است لکن رد مطلق آنها - آن هم در قالب چنین حرکات مشمئز کننده  و بهانه دهنده به مخالفان - ناصحیح تر است.


عضو جامعه مدرسین، حوزه های علمیه را حوزه تعقل معرفی کردند و نوشتند: حوزه های علمیه، همواره حوزه تعقل و احترام به علم و دانش بوده است.

ایشان در ادامه یادداشت خود آورده اند: این حرکت آتش زدن کتاب علمی، انسان را یاد جمله ای از "یان هوس" کشیش جنبش اصلاح دینی می‌اندازد. وقتی که می خواستند او را بسوزانند، مشاهده کرد که پیرزنی قدخمیده آمد و به قصد ثواب، شاخه خشکی بر کپه هیزمی که یان هوس را در آن میسوزاندند، انداخت. آن وقت یان هوس گفت: آه! ای سادگی مقدس!

حجت الاسلام والمسلمین علیدوست در پایان این یادداشت که با عنوان «حوزه علمیه قم - ابوالقاسم علیدوست» امضاء شده است نوشت: البته هیچ جهلی مقدس نیست. جهل پیرزن، جهل مقدس انگاشته شده بود و بدتر از این جهالت، جهالت مقدس نمایانده شده است.

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom