Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز765
دیروز889
در هفته4572
در ماه20113
مجموع21216726

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدوست با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مردم هیچ گاه از آرمان‌‌های انقلاب و امام عقب نشینی نکردند و نخواهند کرد، ولی نباید مسئولین از مشکلات مردم غافل باشند.


عضو جامعه مدرسین افزود: اگر مسئولین کارهایشان را درست انجام دهند، به مردم درست خدمت کنند، برای رفع مشکلات مردم، گرانی، بیکاری و اقتصاد برنامه ریزی کنند، مردم به نظام و انقلاب دلگرم تر خواهند شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدوست گفت: مسئولین باید این گونه رفتار کنند، مردم که همیشه با انقلاب و رهبری بودند و هستند و وفادار خواهند بود؛ اما باید نوع نگاه مسئولین به مردم و جامعه و کشور تغییر کند. مسئولین به مردم و کشور خدمت کنند. (خ-1372)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom