Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار حدود دو هزار نفر از طلاب سراسر کشور، فضلا، اساتید و مدیران حوزه‌های علمیه، وظیفه‌ی حوزه‌ها و علمای دین را بیان معارف اسلام و تلاش برای تحقق آنها در جامعه خواندند و تأکید کردند: علما در مقام ورثه‌ی انبیا باید برای عملی شدن توحید و اقامه‌ی قسط، مجاهدت کنند.رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به نیاز امروز انسانها به معارف برجسته‌ی دینی و همچنین اقبال دنیای اسلام و حتی جوامع خارج از دنیای اسلام به این معارف، وظیفه‌ی حوزه‌های علمیه را نسبت به گذشته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز774
دیروز876
در هفته774
در ماه17262
مجموع21143070

بازدید کنندگان برخط

1
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدوست با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مردم هیچ گاه از آرمان‌‌های انقلاب و امام عقب نشینی نکردند و نخواهند کرد، ولی نباید مسئولین از مشکلات مردم غافل باشند.


عضو جامعه مدرسین افزود: اگر مسئولین کارهایشان را درست انجام دهند، به مردم درست خدمت کنند، برای رفع مشکلات مردم، گرانی، بیکاری و اقتصاد برنامه ریزی کنند، مردم به نظام و انقلاب دلگرم تر خواهند شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدوست گفت: مسئولین باید این گونه رفتار کنند، مردم که همیشه با انقلاب و رهبری بودند و هستند و وفادار خواهند بود؛ اما باید نوع نگاه مسئولین به مردم و جامعه و کشور تغییر کند. مسئولین به مردم و کشور خدمت کنند. (خ-1372)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailماه مبارک رمضان فرصتی کم نظیر و استثنایی برای تبلیغ و ترویج معارف در جامعه اسلامی است. دلهای مومنین در آمادگی باطنی و معنوی خاصی به سر می‌برد و منتظر جذب نورانیت و معرفت است. بار سنگین این تبلیغ و ترویج معارف بر دوش علمای دین و مبلغان حوزه‌های علمیه است.با پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی مظاهر غفلت و دین ستیزی بسترهای مناسبی برای رشد باورهای مذهبی و تقویت دینداری مردم ایجاد شد. مدارس، دانشگاه ها، پادگان‌ها، رسانه‌ها همه بستری برای ترویج دین قرار گرفتند و فرصت مغتنمی برای مروجان معارف اسلامی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom