Ayeh

رهنمود

article thumbnailحوزه‌ی علمیّه حقیقتاً ظرفیّت‌های بی‌شماری دارد. این دقّتهایی که انسان در مباحث فقهی و در مسائل کم‌اهمّیّت در بین فقها مشاهده میکند -که از لحاظ عملی و از لحاظ جایگاهش در مجموعه‌ی احکام اسلامی خیلی چیز مهمّی نیست- واقعاً شگفت‌آور است؛ یعنی این‌ جور [دقّتهای] عمیق و ریزبین و ژرف‌نگر، در کارهای فقهی ما و در علمای ما وجود دارد؛ خب این خیلی ظرفیّت مهمّی است. این حوزه می‌تواند همه‌ی نیازهای یک نظام اسلامی را، جامعه‌ی اسلامی را برآورده کند. اگر چنانچه نهادسازها -یعنی مثلاً فرض کنید بانک مرکزی یک نهاد...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز110
دیروز1035
در هفته5886
در ماه22357
مجموع21092400

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدوست با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مردم هیچ گاه از آرمان‌‌های انقلاب و امام عقب نشینی نکردند و نخواهند کرد، ولی نباید مسئولین از مشکلات مردم غافل باشند.


عضو جامعه مدرسین افزود: اگر مسئولین کارهایشان را درست انجام دهند، به مردم درست خدمت کنند، برای رفع مشکلات مردم، گرانی، بیکاری و اقتصاد برنامه ریزی کنند، مردم به نظام و انقلاب دلگرم تر خواهند شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدوست گفت: مسئولین باید این گونه رفتار کنند، مردم که همیشه با انقلاب و رهبری بودند و هستند و وفادار خواهند بود؛ اما باید نوع نگاه مسئولین به مردم و جامعه و کشور تغییر کند. مسئولین به مردم و کشور خدمت کنند. (خ-1372)

طلیعه

article thumbnailدر هفته‌های اخیر دو سفر بین‌المللی که اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت توجه بسیاری از رسانه‌های منطقه و بین‌المللی را به خود جلب کرد. اولین و مهم ترین این سفرها، سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به ایران و دیدار وی با رهبر معظم انقلاب بود که رسانه‌ها از آن به عنوان دیدار پیروزشدگانی یاد کردند که با مقاومت، ایستادگی و فداکاری توطئه سرنگونی سوریه را خنثی کردند و در برابر توطئه بزرگی پیروز شدند که علیه سوریه، کشورها و ملت‌های منطقه و نیز محور مقاومت طراحی شده بود. این سفر با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom