Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1028
دیروز1467
در هفته1028
در ماه33950
مجموع515934

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 حجت‌الاسلام و المسلمین آشتیانی با ذکر اهداف قیام حضرت‌سیدالشهداء(ع) گفت: طبق فرمایش خود حضرت هدف اصلی قیام ایشان اصلاح دین پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم و احیاء دو فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

وی در ادامه از عزاداران حسینی و محبّان‌و شیعیان آن حضرت خواست با تأسی به مولایشان به این دو واجب الهی عمل کرده و آن را سرلوحه کار خود قرار دهند. معاون‌جامعه و مردم جامعه مدرسین در ادامه با اشاره به وضعیت فرهنگی کشور و استان قم یکی از راه‌های اصلی برون‌ رفت از این وضعیت را احیاء دو فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر و نهادینه کردن آن در سطح عموم جامعه دانست. دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم در پایان با اشاره به عدم انحصار مصادیق معروف و منکر به عفاف و حجاب ضمن مهم دانستن مسأله عفاف و حجاب خواستار توجه به تمامی مصادیق منکر شد و مطالبه‌گری از مسئولان را مورد تأکید قرار داد.

(خ 1398)

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom