Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز554
دیروز1804
در هفته7729
در ماه7729
مجموع348150

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین‌آشتیانی درخصوص وظایف مبلغان‌و روحانیون در دوره حاضر گفت:امروز ازجمله‌وظائف مبلغین رفع مشکلات و نیازهای مردم در ادارات‌وتکریم ارباب رجوع است.


عضوجامعه مدرسین با اشاره به حوادث‌واغتشاشات اخیر در کشور اظهار داشت: در این فتنه اخیر، اشرار دنبال کشته‌سازی زیادی از مردم‌بودند، ولی وحدت و انسجام مردم با ولایت این مشکل در حال حاضر رفع شد، ولی وجود دارد.

وی افزود: بنابراین در زمان فعلی نقش روحانیت برای رفع مشکلات مردم در ادارات و جامعه و‌تبیین بیشتر مسئله فتنه بسیار سنگین است. (خ-1388)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom