Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار با بیش از دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، تلاش و فعالیت ده‌ها هزار نخبه در سراسر ایران را ترسیم‌کننده‌ی تصویری امیدبخش و واقعی از کشور خواندند و با اشاره به نقش و تأثیرگذاری نخبگان جوان در برنامه‌ریزی صحیح برای آینده، پیشرفت علمی ایران و جلو بردن مرزهای دانش بشری، «تعامل متقابل، دوجانبه و جدی‌تر نخبگان و نظام، مراقبت هوشمندانه و استفاده‌ی صحیح از گنجینه‌ی نیروی انسانیِ نخبه، و تقویت هویت ملی و آرمان‌خواهی در مجموعه‌ی نخبگان کشور» را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز435
دیروز1182
در هفته2537
در ماه13496
مجموع20961592

بازدید کنندگان برخط

7
Online

حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی با تأکید بر این که بشر در برابر خالق خود تکالیفی دارد، بیان داشت: قهرا باید واسطه‌ای میان خالق و مخلوق باشد تا آن مطالب بلند را به مخلوق برساند.


وی با بیان این که امام رابط بین خالق و مخلوق است،‌ اظهار داشت: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می‌فرمودند که هدف و فلسفه رسالت پیامبر اکرم(ص) این بود که معجزه‌‌ای همچون امیرمؤمنان علی(ع) را تربیت کند تا یک انسان کامل برای مردم الگو باشد.

عضو جامعه مدرسین ابراز داشت: مشکلات متعددی که امروزه گریبان بشر را گرفته است، به سبب نپذیرفتن پیامبران و ائمه اطهار(ع) است. اگر بشر از رهبران حقیقی تبعیت می‌کرد آنقدر در زندگی دچار مشکل نمی‌شد. (خ-1362)

طلیعه

article thumbnailپیاده روی میلیونی و با شکوه اربعین شهادت امام حسین(ع)، رویداد مهمی است که همگان را به شگفتی واداشته است. در روزهای منتهی به اربعین سالار شهیدان میلیون‌ها انسان، عاشقانه، مخلصانه و بی پروا از تهدیدات تروریستی موجود و با پای پیاده، ده‌ها و برخی صدها کیلومتر را طی مسیر می‌کنند تا به سرزمین کربلا برسند. ابعاد کمی و کیفی این رویداد به قدری گسترده است که آن را تبدیل به یک رویداد منحصر به فرد بین‌المللی کرده است که البته توسط رسانه‌های اسلام ستیز غربی تلاشی معنی دار برای نادیده گرفتن و سانسور آن...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom