Ayeh

رهنمود

article thumbnailحوزه‌ی علمیّه حقیقتاً ظرفیّت‌های بی‌شماری دارد. این دقّتهایی که انسان در مباحث فقهی و در مسائل کم‌اهمّیّت در بین فقها مشاهده میکند -که از لحاظ عملی و از لحاظ جایگاهش در مجموعه‌ی احکام اسلامی خیلی چیز مهمّی نیست- واقعاً شگفت‌آور است؛ یعنی این‌ جور [دقّتهای] عمیق و ریزبین و ژرف‌نگر، در کارهای فقهی ما و در علمای ما وجود دارد؛ خب این خیلی ظرفیّت مهمّی است. این حوزه می‌تواند همه‌ی نیازهای یک نظام اسلامی را، جامعه‌ی اسلامی را برآورده کند. اگر چنانچه نهادسازها -یعنی مثلاً فرض کنید بانک مرکزی یک نهاد...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز145
دیروز1043
در هفته3924
در ماه20430
مجموع21090473

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی با تأکید بر این که بشر در برابر خالق خود تکالیفی دارد، بیان داشت: قهرا باید واسطه‌ای میان خالق و مخلوق باشد تا آن مطالب بلند را به مخلوق برساند.


وی با بیان این که امام رابط بین خالق و مخلوق است،‌ اظهار داشت: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می‌فرمودند که هدف و فلسفه رسالت پیامبر اکرم(ص) این بود که معجزه‌‌ای همچون امیرمؤمنان علی(ع) را تربیت کند تا یک انسان کامل برای مردم الگو باشد.

عضو جامعه مدرسین ابراز داشت: مشکلات متعددی که امروزه گریبان بشر را گرفته است، به سبب نپذیرفتن پیامبران و ائمه اطهار(ع) است. اگر بشر از رهبران حقیقی تبعیت می‌کرد آنقدر در زندگی دچار مشکل نمی‌شد. (خ-1362)

طلیعه

article thumbnailدر هفته‌های اخیر دو سفر بین‌المللی که اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت توجه بسیاری از رسانه‌های منطقه و بین‌المللی را به خود جلب کرد. اولین و مهم ترین این سفرها، سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به ایران و دیدار وی با رهبر معظم انقلاب بود که رسانه‌ها از آن به عنوان دیدار پیروزشدگانی یاد کردند که با مقاومت، ایستادگی و فداکاری توطئه سرنگونی سوریه را خنثی کردند و در برابر توطئه بزرگی پیروز شدند که علیه سوریه، کشورها و ملت‌های منطقه و نیز محور مقاومت طراحی شده بود. این سفر با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom