Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز437
دیروز1061
در هفته1498
در ماه10160
مجموع21184821

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی در همایش خانواده حوزویان گفت: جامعه مدرسین نهادی است که دارای فضیلت ذاتی است  و آن دفاع از کیان نظام، انقلاب و حمایت از حرکت و قیام امام راحل (ره)  بوده و خواهد بود.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه یکی از راه های قرب به اهل بیت(ع)، محبت است اظهار داشت: محبت در صورتی  ارزش دارد که با خشوع و تواضع صورت گیرد و از حالت قلبی به عمل تبدیل شود.

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین بیان داشت: جامعه  ولایی و با محبت،  جامعه ای است  که  نسبت به توهین و اهانت های  فضای مجازی به اهل بیت(ع)، ساکت نباشد و حرکتی انجام دهد و با حرکت خود نشان دهد که با تمام وجود عاشق و دلباخته به پیامبر(ص) است. (خ-1311)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom