Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از کارگران صنایع مختلف، کار جهادی و بی‌وقفه را از شرایط مهم رونق تولید و تحقق راهبرد عزت آفرین اقتصاد مقاومتی خواندند و با تأکید بر لزوم رسیدگی به مسائلی همچون امنیت شغلی و مزد و احترام به کارگران افزودند: دشمن برای به زانو در آوردن ملت ایران بر فشار اقتصادی متمرکز شده است اما بداند این ملت هیچگاه به زانو در نمی‌آید و ضمن استفاده از فرصت تحریم برای رشد و شکوفایی، دشمنی‌های امریکا را بی پاسخ نمی‌گذارد.رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز417
دیروز940
در هفته3407
در ماه22322
مجموع21121298

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی در همایش خانواده حوزویان گفت: جامعه مدرسین نهادی است که دارای فضیلت ذاتی است  و آن دفاع از کیان نظام، انقلاب و حمایت از حرکت و قیام امام راحل (ره)  بوده و خواهد بود.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه یکی از راه های قرب به اهل بیت(ع)، محبت است اظهار داشت: محبت در صورتی  ارزش دارد که با خشوع و تواضع صورت گیرد و از حالت قلبی به عمل تبدیل شود.

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین بیان داشت: جامعه  ولایی و با محبت،  جامعه ای است  که  نسبت به توهین و اهانت های  فضای مجازی به اهل بیت(ع)، ساکت نباشد و حرکتی انجام دهد و با حرکت خود نشان دهد که با تمام وجود عاشق و دلباخته به پیامبر(ص) است. (خ-1311)

طلیعه

article thumbnailحادثه تلخ و ویرانگر سیل در برخی از استانهای کشور، تاکنون آثار و نتایج سنگین و نامطلوبی را برجای گذاشته و مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است. در برخی از مناطق سیل زده، خانه‌ها، مزارع و زیر ساخت‌ها با خسارت 100درصدی روبرو شد و حجم ویرانی‌ها در بلند مدت و پس از نهایی شدن آمارها روی دیگر خود را نشان خواهد داد.این سیلاب‌های مهیب گرچه صدمات بسیاری را ایجاد کرد اما برکاتی نیز به همراه داشت. حجم گسترده خدمت رسانی‌ها و حضور بسیار پررنگ و درخشان گروه‌های جهادی، نیروهای مسلح و روحانیون، زیبایی‌ها و...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom