Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز257
دیروز775
در هفته2093
در ماه10755
مجموع21185416

بازدید کنندگان برخط

8
Online

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین تصریح کرد: جریان استکبار به دنبال ترویج سکولاریسم در هیئات مذهبی است تا به این طریق منافعش در دنیای امروز لطمه‌ای نخورد.


حجت‌الاسلام و المسلمین آشتیانی افزود: مقام معظم رهبری چندسالی است که به طور خاص نسبت به خطر سکولاریسم در نهادهای دینی و تشکل‌های مذهبی به شدت هشدار می‌دهند که این مساله نشان دهنده عمق تلاش دشمن برای تحقق اهداف شوم خود در این باره است.

وی با تاکید بر این که اساساً قیام و حرکت امام حسین(ع) یک حرکت سیاسی و دینی بر ضد نظام سلطه و استکبار بوده است، بیان داشت: آنچه ضرورت دارد این که در دهه اول محرم و دیگر برنامه‌های ماه محرم و صفر، مراقب باشیم که ضمن حفظ شور و عشق حسینی با تقویت بصیرت و فهم و درک دینی، توطئه‌های دشمنان امام حسین(ع) را خنثی کنیم.  (خ-1304)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom