Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز798
دیروز1073
در هفته2848
در ماه21763
مجموع21120739

بازدید کنندگان برخط

5
Online

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین تصریح کرد: جریان استکبار به دنبال ترویج سکولاریسم در هیئات مذهبی است تا به این طریق منافعش در دنیای امروز لطمه‌ای نخورد.


حجت‌الاسلام و المسلمین آشتیانی افزود: مقام معظم رهبری چندسالی است که به طور خاص نسبت به خطر سکولاریسم در نهادهای دینی و تشکل‌های مذهبی به شدت هشدار می‌دهند که این مساله نشان دهنده عمق تلاش دشمن برای تحقق اهداف شوم خود در این باره است.

وی با تاکید بر این که اساساً قیام و حرکت امام حسین(ع) یک حرکت سیاسی و دینی بر ضد نظام سلطه و استکبار بوده است، بیان داشت: آنچه ضرورت دارد این که در دهه اول محرم و دیگر برنامه‌های ماه محرم و صفر، مراقب باشیم که ضمن حفظ شور و عشق حسینی با تقویت بصیرت و فهم و درک دینی، توطئه‌های دشمنان امام حسین(ع) را خنثی کنیم.  (خ-1304)

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom