Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از کارگران صنایع مختلف، کار جهادی و بی‌وقفه را از شرایط مهم رونق تولید و تحقق راهبرد عزت آفرین اقتصاد مقاومتی خواندند و با تأکید بر لزوم رسیدگی به مسائلی همچون امنیت شغلی و مزد و احترام به کارگران افزودند: دشمن برای به زانو در آوردن ملت ایران بر فشار اقتصادی متمرکز شده است اما بداند این ملت هیچگاه به زانو در نمی‌آید و ضمن استفاده از فرصت تحریم برای رشد و شکوفایی، دشمنی‌های امریکا را بی پاسخ نمی‌گذارد.رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز417
دیروز940
در هفته3407
در ماه22322
مجموع21121298

بازدید کنندگان برخط

6
Online


  • بركات سفر مقام معظم رهبري(دام ظله العالي) به قم:
  • حضرت امام(ره) فرمودند: اگر قلب الهي شود هر آنچه از آن صادر مي‌شود الهي است.
  • اين در مقام معظم رهبري(دام ظله العالي) تجلي دارد.
  • سفر سال گذشته ايشان داراي بركات فراواني براي همه بوده است.


  • 1- وحدت بخشي: يكي از بركات سفر حضرت ايشان به قم، تحکیم پیوندهای وحدت بخش بین مردم و مسؤولین، مردم و روحانیت، بین نهادهای حوزوی و نظام اسلامی با نظرات مراجع عظام و ائمه جماعات و مجموعه فعالان استان بود این کار با هیچ برنامه و ابزار دیگر گروهی اعم از حوزوی و کشوری تحقق یافتنی نبود.
  • 2- امیدبخشی: ملتی شکست خواهد خورد که امید خود را از دست بدهد. امید، مهمترین انگیزه برای حرکت به سوی آینده است. امید باعث انسجام ملت می‌شود. دشمنان روی دو عامل برنامه‌ریزی می‌کنند: یکی شکستن وحدت، دیگری ایجاد یأس و ناامیدی در مردم. در سفر مقام معظم رهبری امید و عشق موج می‌زد. و این امید و نشاط در سفرهای ایشان استمرار دارد. پیوند بین اقشار مستحکم شد و دلها به ولایت پیوند خورد.
  • 3- دلسوزی مردمی: اگر حضرت نبی اکرم(ص) فرمودند: سید القوم خادمهم، امروز در رفتار پدرانه مقام معظم رهبری تجلی دارد توجه به نیازهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و معیشتی مردم از ویژگی‌های رهبران دینی است.
  • 4- اعتلای ارزشهای اسلامی: تحقق خواسته امام(ره) که همه چیز را برای اسلام عزیز می‌خواستند در مدیریت با اقتدار مقام معظم رهبری تجلی دارد. حضور ایشان، خون تازه‌ای در رگهای حوزه علمیه تزریق کرد تا با شبهات و ناتوی فرهنگی مقابله کنند و این نهضت را بیمه کنند.

طلیعه

article thumbnailحادثه تلخ و ویرانگر سیل در برخی از استانهای کشور، تاکنون آثار و نتایج سنگین و نامطلوبی را برجای گذاشته و مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است. در برخی از مناطق سیل زده، خانه‌ها، مزارع و زیر ساخت‌ها با خسارت 100درصدی روبرو شد و حجم ویرانی‌ها در بلند مدت و پس از نهایی شدن آمارها روی دیگر خود را نشان خواهد داد.این سیلاب‌های مهیب گرچه صدمات بسیاری را ایجاد کرد اما برکاتی نیز به همراه داشت. حجم گسترده خدمت رسانی‌ها و حضور بسیار پررنگ و درخشان گروه‌های جهادی، نیروهای مسلح و روحانیون، زیبایی‌ها و...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom