Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز235
دیروز775
در هفته2071
در ماه10733
مجموع21185394

بازدید کنندگان برخط

7
Online


  • بركات سفر مقام معظم رهبري(دام ظله العالي) به قم:
  • حضرت امام(ره) فرمودند: اگر قلب الهي شود هر آنچه از آن صادر مي‌شود الهي است.
  • اين در مقام معظم رهبري(دام ظله العالي) تجلي دارد.
  • سفر سال گذشته ايشان داراي بركات فراواني براي همه بوده است.


  • 1- وحدت بخشي: يكي از بركات سفر حضرت ايشان به قم، تحکیم پیوندهای وحدت بخش بین مردم و مسؤولین، مردم و روحانیت، بین نهادهای حوزوی و نظام اسلامی با نظرات مراجع عظام و ائمه جماعات و مجموعه فعالان استان بود این کار با هیچ برنامه و ابزار دیگر گروهی اعم از حوزوی و کشوری تحقق یافتنی نبود.
  • 2- امیدبخشی: ملتی شکست خواهد خورد که امید خود را از دست بدهد. امید، مهمترین انگیزه برای حرکت به سوی آینده است. امید باعث انسجام ملت می‌شود. دشمنان روی دو عامل برنامه‌ریزی می‌کنند: یکی شکستن وحدت، دیگری ایجاد یأس و ناامیدی در مردم. در سفر مقام معظم رهبری امید و عشق موج می‌زد. و این امید و نشاط در سفرهای ایشان استمرار دارد. پیوند بین اقشار مستحکم شد و دلها به ولایت پیوند خورد.
  • 3- دلسوزی مردمی: اگر حضرت نبی اکرم(ص) فرمودند: سید القوم خادمهم، امروز در رفتار پدرانه مقام معظم رهبری تجلی دارد توجه به نیازهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و معیشتی مردم از ویژگی‌های رهبران دینی است.
  • 4- اعتلای ارزشهای اسلامی: تحقق خواسته امام(ره) که همه چیز را برای اسلام عزیز می‌خواستند در مدیریت با اقتدار مقام معظم رهبری تجلی دارد. حضور ایشان، خون تازه‌ای در رگهای حوزه علمیه تزریق کرد تا با شبهات و ناتوی فرهنگی مقابله کنند و این نهضت را بیمه کنند.

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom