Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان با تجلیل از حضور پرمعنا و عظیم مردم در «رزمایش بی‌نظیر، توصیف‌ناپذیر و شگفتی‌ساز اربعین»، سه حادثه‌ی ۱۳ آبانِ ۴۳، ۵۷ و ۵۸ را نشانه‌هایی از چالش عمیق و مستمر ملت ایران و آمریکا خواندند و با اشاره به شکست شیطان بزرگ در تحقق هدف اصلی توطئه‌های ۴۰ سال اخیر آن، یعنی بازگشت به سیطره‌ی دوران رژیم ستم‌شاهی در ایران، تأکید کردند: «افول آمریکا» به واقعیتِ مورد اجماع صاحب‌نظران معتبر جهان تبدیل شده اما در سوی دیگر این چالش، ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز369
دیروز974
در هفته1343
در ماه19378
مجموع20967474

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 آيت الله استادي در ديدار با دبير شوراي فرهنگ عمومي کشور گفت: وضع فرهنگي کشور خوب و رضايت بخش نيست و بايد تلاش بيشتري کرد.


عضو جامعه مدرسين افزود: اگرچه در زمينه برخي مناسبت‌ها از جمله محرم، رمضان و احيا و شعارهايي سياسي مثل مرگ بر امريکا خوب عمل کرده ايم اما وضع فرهنگي خوب نيست.

وي ادامه داد: متاسفانه اهتمام به مسائل عبادي و اخلاقي مطلوب نبوده و نمازنخوان زياد داريم. وی افزود: رهبر معظم انقلاب بخاطر موقعيت بين‌المللي که دارند نمی‌توانند حرف نااميد کننده بزنند اما ايشان نيز از اين شرايط راضي نيستند. (خ- 1228)

طلیعه

article thumbnailدولت آمریکا روز جمعه ۱۱ آبان بازگشت تمامی تحریم‌ها علیه ایران را که در چارچوب برنامه جامع اقدام مشترک تعلیق شده بود، اعلام کرد؛ این تحریم‌ها که در پی تصمیم ماه مه ترامپ برای خروج از توافق هسته‌ای ایران اعمال شدند، نفت، بانکداری، کشتیرانی، کشتی‌سازی و بیمه را هدف قرار داده است. به علاوه ۳۰۰ شخصیت جدید حقیقی و حقوقی ایرانی نیز در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتند. براین اساس مایک پومپئو وزیر امور خارجه این کشور، هدف از این تحریم‌ها را «تغییر رفتار ایران به‌طور اساسی» برشمرده و شرط لغو آن‌ها را...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom