Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در هفدهمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند: اگر در جامعه‌ای امنیت نباشد، امکان فعالیتهای اقتصادی، علمی و تحقیقاتی و کارهای فکری و فرهنگی وجود نخواهد داشت، بنابراین حفظ امنیت یک وظیفه‌ی فوق‌العاده باارزش است که باید قدر آن دانسته شود. ایشان بزرگ‌ترین لطمه به یک کشور را سلب امنیت آن دانستند و با اشاره به برنامه‌ریزی دشمنان برای آشوب و سلب امنیت برخی کشورهای منطقه، گفتند: عوامل این خباثتها و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز722
دیروز1307
در هفته3373
در ماه15960
مجموع21291796

بازدید کنندگان برخط

7
Online

حجت الاسلام والمسلمین اسلامیان بر تقویت بنیه علمی روحانیان تأکید کرد و گفت: برگزاری جلسات هفتگی و یا ماهانه با اولویت تفسیر و فقه سبب انس طلاب و همفکری برای حل مشکلات جامعه می‌شود.


عضو جامعه مدرسین با تأکید بر اینکه حضور روحانیت در مناطق محروم نقش مهمی در رشد فکری مردم دارد، خاطرنشان کرد: باید نسبت به مسائل فرهنگی جامعه دغدغه‌مند باشیم و نگذاریم تهاجم فرهنگی جامعه را به ورطه نابودی بکشاند. (خ-1382)

طلیعه

تصویر مطلبروز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل در تاریخ کشورمان به عنوان روزی تاریخی و به یادماندنی ثبت شده است. در روز 13 آبان 1343، به دنبال اعتراض حضرت امام خمینی(ره) به کاپیتولاسیون یا مصونیت مستشاران امریکایی در ایران، مأموران رژیم شاه، ایشان را دستگیر و به ترکیه تبعید کردند.
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom