Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز987
دیروز1467
در هفته987
در ماه33909
مجموع515893

بازدید کنندگان برخط

2
Online

 حجت‌الاسلام و المسلمین اعرافی در دیدار با دبیران «هفتمین‌سوگواره‌مجازی اشراق»، با بیان اینکه بشریت برای تخلیه خودش و تعالی، نیاز به سوگ و حزن و غم مقدس دارد، تصریح کرد: انسان نیز به سوگ و جشن نیاز دارد که شامل سوگ و جشن عقلانی یا سوگ و جشن مادی و شهوانی می‌شود که اگر در مسیر درست خودش قرار گیرد همانند دو بال موجب رشد و پیشرفت و تعالی انسان خواهد بود.

مدیر حوزه‌های علمیه با بیان اینکه سوگی بالاتر از سوگ عاشورا نیست، افزود: سوگواره سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) جایگاه مهم و رفیعی دارد که در این قصه مهم عناصری همچون شجاعت، حماسه، اخلاق، فقه، معنویت و بسیاری دیگر از ارزش‌ها و کمالات دیده می‌شود. سوگ برای امام حسین(ع) موجب رساندن انسان به آرمان‌های بزرگ است.

(خ 1398)

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom