Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز119
دیروز727
در هفته119
در ماه14208
مجموع21188869

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اعرافی در مراسم تکریم و معارفه مدیر حوزه‌های علمیه استان قزوین گفت: حوزه‌های علمیه با رنج، سختی و دشواری انس دارند، ما هرگز در خود احساس خسران نمی‌کنیم که کسانی از ما شهید شده یا شهید خواهند شد و بزرگان ما سال‌ها را در زندان‌ها سپری کردند.


مدیر حوزه‌های علمیه در ادامه افزود: حوزه نهاد بریده از مردم نمی‌تواند باشد و ما در طول تاریخ متمادی خود همواره در خدمت به مردم تلاش کردیم و این ذات حوزه‌های علمیه است و اگر روزی روحانیت و حوزه از دلدادگی و عشق به مردم فاصله بگیرند آن حوزه نیست.

وی با اشاره به زجرها و شکنجه‌ها و شهادت علمای اسلام و روحانیت گفت: افتخار می‌کنیم پای مصالح مردم و کشورهای اسلامی ایستاده‌ایم اگر کسی این آمادگی را ندارد از حوزه برود.

(خ-1381)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom