Ayeh

رهنمود

article thumbnailمجموع دستاوردها و موفّقیّت‌هایی که بعضی‌شان واقعاً بی‌نظیرند، همیشه در مدّنظرتان باشد؛ یعنی احساس سرافرازی کنید به‌ خاطر انقلاب. ببینید عزیزان من! امروز سیاست‌های بزرگ‌ترین قدرت‌های دنیا، در منطقة غرب آسیا به گِل نشسته، پیش نرفته؛ خود آنها می‌گویند به‌ خاطر اعمال نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی است؛ این خیلی مهم است. بنا بود هر بلائی که می‌خواهند سر عراق یا سر سوریه یا فلان [کشور] دربیاورند و نتوانستند. خب این خیلی مهم است؛ این همان چیزی است که شما می‌خواستید؛ این همان چیزی است که انقلاب می‌خواست. خواستة انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3267
دیروز5522
در هفته29679
در ماه85435
مجموع20623308

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آيت‌الله اميني با اشاره به انتشار نامه دروغ منتسب به وی به مقام معظم رهبري، گفت: من به هر طريق که توانستم و ممکن بود اين نامه را تکذيب کردم؛ از مسئولان هم خواستم تا عوامل انتشار اين نامه دروغ را شناسايي کنند، چراکه اين توطئه عليه بنده بود و از اساس صحت نداشت.


عضو جامعه مدرسین با بيان اينکه دشمن نمي‌‌تواند رابطه خوب علما با مقام معظم رهبري را تحمل کند و به همين دليل عليه اين رابطه خوب دست به دروغ و توطئه مي‌زند، تصريح کرد: به نظر من، رهبري حضرت آقا بسيار خوب بوده است. من همان ارادتي را که قبلاً به آيت‌الله خامنه‌اي داشتم دوچندانش را الان دارم.

 آيت‌الله اميني با بيان اينکه «من مطيع مقام معظم رهبري بوده و هستم»، گفت: هر چه زمان مي‌گذرد، لياقت حضرت آيت‌الله خامنه‌اي براي رهبري نظام ‌اسلامي بيش از پيش ثابت مي‌شود، چراکه ايشان به درستي نظام اسلامي را از بحران‌ها و مشکلات عبور داده است. (خ-1329)

طلیعه

article thumbnailشکست‌های پی در پی داعش در عراق و سوریه و ناکامی جریان‌های تکفیری – تروریستی در دستیابی به اهداف خویش سبب شده است که حامیان بین‌المللی آنها به فکر گشودن حوزه‌های جغرافیایی دیگری در سطح منطقه، برای استمرار فعالیت‌ها و بقاء داعش باشند.در همین راستا رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیرا در درس خارج فقه خود با اشاره به اوضاع دردناک افغانستان، داعش و آمریکا را عامل ناامنی‌های منطقه خواندند. ایشان هدف آمریکا از انتقال داعش از سوریه و عراق به افغانستان را تلاش این کشور برای توجیه حضور دائمی خود در منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom