Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز757
دیروز1428
در هفته2185
در ماه9785
مجموع392638

بازدید کنندگان برخط

2
Online

آیت الله امینی مردی عظیم اما ناشناخته بود

حضرت آیت الله جوادی آملی در پیامی به مناسبت بزرگداشت‌چهلمین‌روزدرگذشت آیت‌الله‌ابراهیم‌امینی عنوان کردند: آیت الله امینی، عظیمی بود که نه تنها به مقدار عظمتش شناخته نشده بود بلکه به کمتر از آن هم شهرت نیافت گرچه همگان او را می‌شناختند و همگان به او ارادت می‌ورزیدند، از علم او آگاه بودند، از عدل او مستحضر بودند، از حضور اجتماعی‌اش بی‌خبر نبودند، از حضور سیاسی‌اش مطلع بودند و حرم امام و امین امت بودن را می‌دانستند اما اینها شمّه ای از فضائل آیت الله امینی است. ایشان تاکید کردند: بخش دیگری از فضائل و فواضل این مرد الهی این بود که این امین امام بود چه در مسائل سیاسی چه در مسائل مالی. امین سیاست بودن، امین نظام بودن کار آسانی‌نیست. چون‌خود این، بار سیاسی و بار اجتماعی آنقدر سنگین است که هضمش مشکل، نگهداری و نگهبانی‌اش آسان نیست. (خ 1394)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom