Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در هفدهمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند: اگر در جامعه‌ای امنیت نباشد، امکان فعالیتهای اقتصادی، علمی و تحقیقاتی و کارهای فکری و فرهنگی وجود نخواهد داشت، بنابراین حفظ امنیت یک وظیفه‌ی فوق‌العاده باارزش است که باید قدر آن دانسته شود. ایشان بزرگ‌ترین لطمه به یک کشور را سلب امنیت آن دانستند و با اشاره به برنامه‌ریزی دشمنان برای آشوب و سلب امنیت برخی کشورهای منطقه، گفتند: عوامل این خباثتها و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز708
دیروز1307
در هفته3359
در ماه15946
مجموع21291782

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حضرت آیت‌الله جوادی آملی با بیان اینکه وظیفه داریم زیر بار ظلم و ستم استکبار نرویم، گفتند: ایران به هیچ جا قصد حمله ندارد و كسی هم قدرت حمله به ایران را ندارد.  ایشان افزودند: این كشور شایسته، سالیان متمادی تحت رنج و فشار و مظلومیت بود الآن به بركت اسلام دارد رشد می‌كند، كاری به كار كسی هم ندارد، به هیچ جا هم قصد حمله ندارد منتها كسی قدرت حمله به ایران را نیز ندارد.


استاد حوزه علمیه قم در ادامه با اشاره به بخش‌هایی از سوره مباركه توبه فرمودند: ﴿وَلْیجِدُوا فِیكُمْ غِلْظَةً﴾ یعنی طرزی زندگی كنید كه دشمن بداند كه نمی‌تواند به شما حمله كند، این بر همه ما واجب است، حالا یا موشك است یا غیرموشك به استثنای سلاح‌های ممنوع، طرزی زندگی كنید كه بیگانه هوس حمله نكند همین، شما كه قصد حمله ندارید اما آنها حتماً باید در شما قدرت را احساس بكنند. (خ-1382)

طلیعه

تصویر مطلبروز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل در تاریخ کشورمان به عنوان روزی تاریخی و به یادماندنی ثبت شده است. در روز 13 آبان 1343، به دنبال اعتراض حضرت امام خمینی(ره) به کاپیتولاسیون یا مصونیت مستشاران امریکایی در ایران، مأموران رژیم شاه، ایشان را دستگیر و به ترکیه تبعید کردند.
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom