Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز904
دیروز832
در هفته904
در ماه19819
مجموع21118795

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حضرت آیت‌الله جوادی آملی با بیان این که عذاب افراد ظالم نشانه عدل الهی است، گفتند: اگر کسی اختلاس کرد، نجومی گرفت و دیگران را به چاه انداخت باید نتیجه کار خود را ببیند.


ایشان با تأکید بر استفاده از فرصت‌های ناب ماه مبارک شعبان عنوان کردند: مناجات شعبانیه از مناجات بسیار غنی و پرمغز است که انسان می‌تواند از نزدیک با پروردگار خود مناجات کند و از نزدیک با او سخن بگوید، انسان باید استفاده کند که راه برای ترقی او باز است.

ایشان خاطرنشان کردند: با وجود خطرها و مشکلات ذره‌ای بی مهری در عالم وجود ندارد چون مهندسی عالم بر عهده خداوند رحمان است.

 استاد حوزه علمیه قم در ادامه اضافه کردند: اگر کسی اختلاس کرد، نجومی گرفت و دیگران را به چاه انداخت باید نتیجه کار خود را ببیند، جهنم در نظام کلی نشانه عدل الهی است و باید وجود داشته باشد، اگر جهنم نباشد تکلیف صدام ها، استکبار جهانی و صهیونیست‌ها چه می‌شود که جنایت‌ها کردند؟ (خ-1375)

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom