Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار حدود دو هزار نفر از طلاب سراسر کشور، فضلا، اساتید و مدیران حوزه‌های علمیه، وظیفه‌ی حوزه‌ها و علمای دین را بیان معارف اسلام و تلاش برای تحقق آنها در جامعه خواندند و تأکید کردند: علما در مقام ورثه‌ی انبیا باید برای عملی شدن توحید و اقامه‌ی قسط، مجاهدت کنند.رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به نیاز امروز انسانها به معارف برجسته‌ی دینی و همچنین اقبال دنیای اسلام و حتی جوامع خارج از دنیای اسلام به این معارف، وظیفه‌ی حوزه‌های علمیه را نسبت به گذشته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز528
دیروز779
در هفته1307
در ماه17795
مجموع21143603

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حضرت آیت‌الله جوادی آملی با گرامیداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی تأکید کردند که خون شهدا نجاست استعمار را از کشور پاک کرد و ما مدیون امام و شهدا هستیم.


ایشان با بیان این که بر همه لازم است که امام، شهدا و جانبازان را تکریم کنند، گفتند: واقعا وضعیت برخی جانبازان را مشاهده می‌کنیم غیر از خجالت چیز دیگری نداریم.

ایشان افزودند: مسؤولان باید بکوشند میوه طیب و طاهر از انقلاب اسلامی بگیرند، شهدا سرزمین را طیب و طاهر کردند و ما باید درختکاری کرده و نتیجه طیب و طاهر برداشت کنیم، نباید بگوییم دیگری بد کرده است باید بگوییم خودمان چه کار کرده ایم. (خ-1372)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailماه مبارک رمضان فرصتی کم نظیر و استثنایی برای تبلیغ و ترویج معارف در جامعه اسلامی است. دلهای مومنین در آمادگی باطنی و معنوی خاصی به سر می‌برد و منتظر جذب نورانیت و معرفت است. بار سنگین این تبلیغ و ترویج معارف بر دوش علمای دین و مبلغان حوزه‌های علمیه است.با پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی مظاهر غفلت و دین ستیزی بسترهای مناسبی برای رشد باورهای مذهبی و تقویت دینداری مردم ایجاد شد. مدارس، دانشگاه ها، پادگان‌ها، رسانه‌ها همه بستری برای ترویج دین قرار گرفتند و فرصت مغتنمی برای مروجان معارف اسلامی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom