Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پُرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ی تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه‌ی عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه‌ی باقیمانده‌ی دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2553
دیروز5572
در هفته12631
در ماه85437
مجموع20874118

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حضرت آیت‌الله جوادی آملی با بیان این که دستور دین این است که به گونه‌ای رفتار کنیم تا دشمن از اقتدارمان هراسان باشد، گفتند: باید اقتدار کشور را حفظ کنیم تا بیگانگان طمع نکنند.


ایشان با بیان این که اختلاس، احتکار، رشوه و حقوق نجومی گرفتن ناشی از ضعف قوه انگیزه در افراد است، افزودند: بر اساس فرموده امیرمؤمنان(ع) مال حرام پوست انسان را که راه نفس  کشیدن او است متلاشی می‌کند، یعنی اگر مال حرام وارد خانه یا خانواده‌ای شود، راه تنفس آن را بسته و ریشه‌اش را می‌خشکاند.

ایشان پایبندی به شعائر دینی را یکی از عوامل تقویت قوه انگیزه دانستند و مطرح کردند: در این بخش از حوزه و دانشگاه کاری ساخته نیست، بلکه فرد باید در حسینیه‌ها، عزاداری‌ها و محافل اشک بر مصائب اهل بیت(ع) حضور پیدا کند و با انجام اعمالی مانند نماز شب انگیزه خود را برای پایبندی به دستورات دین تقویت کند.  (خ-1364)

طلیعه

article thumbnailدر روزهای اخیر اخبار مربوط به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT در صدر اخبار داخلی قرار داشت و درباره الحاق ایران به آن، نظرات گوناگونی مطرح شد. این لایحه یکی از لوایح چهارگانه ذیل «اف‌ای تی اف» است که عبارتند از:۱. لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی۲. لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم۳. لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)۴. لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom