Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز597
دیروز806
در هفته597
در ماه14654
مجموع20990771

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حضرت آيت‎الله جوادي آملي با اشاره به توطئه‌های مختلف صهیونیست‌ها، گفتند: دشمنان می‌خواهند در خاورمیانه آتش به راه بیندازند، آتش آن‌ها یک روز داعش، یک روز تکفیری، یک روز سلفی و یک روز هم پایتخت قرار دادن قدس است.


ایشان توطئه آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس را محکوم کردند و بیان داشتند: امیدواریم آمریکا به هوش بیاید و اگر به هوش نمی‌آید خداوند خطر و توطئه آنها را به خود آنها برگرداند.

ایشان همچنین تصریح کردند: اگر آل خلیفه ظلم‌هایی  که به مسلمانان یمن، بحرین و آیت الله شیخ عیسی قاسم روا می‌دارد را پایان ندهد و آنها را محترمانه حفظ نکند، همان خدایی که صدام، حاکم لیبی و حاکم یمن را به کیفر طغیانگری‌هایشان رساند، اینها را هم مجازات خواهد کرد. (خ-1344)

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom