Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پرشور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر، به تشریح ابعاد و لایه‌های مختلف توطئه‌ی دشمنان برای سوءاستفاده از مطالبات به‌حق مردم پرداختند و با بیان سخنان مهمی خطاب به آمریکایی‌ها، مسئولان کشور و مردم تأکید کردند: ایستادگی و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ایران با ضد ایران» و «اسلام با ضد اسلام» همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما کینه‌ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعف‌ها و مشکلات مردم و به‌ویژه طبقات...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2641
دیروز5175
در هفته7816
در ماه80041
مجموع20488315

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حضرت آيت‎الله جوادي آملي با اشاره به توطئه‌های مختلف صهیونیست‌ها، گفتند: دشمنان می‌خواهند در خاورمیانه آتش به راه بیندازند، آتش آن‌ها یک روز داعش، یک روز تکفیری، یک روز سلفی و یک روز هم پایتخت قرار دادن قدس است.


ایشان توطئه آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس را محکوم کردند و بیان داشتند: امیدواریم آمریکا به هوش بیاید و اگر به هوش نمی‌آید خداوند خطر و توطئه آنها را به خود آنها برگرداند.

ایشان همچنین تصریح کردند: اگر آل خلیفه ظلم‌هایی  که به مسلمانان یمن، بحرین و آیت الله شیخ عیسی قاسم روا می‌دارد را پایان ندهد و آنها را محترمانه حفظ نکند، همان خدایی که صدام، حاکم لیبی و حاکم یمن را به کیفر طغیانگری‌هایشان رساند، اینها را هم مجازات خواهد کرد. (خ-1344)

طلیعه

article thumbnailنشست شورای امنیت سازمان ملل درباره ناآرامی‌های اخیر ایران که به پیشنهاد نماینده ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل برگزار شده بود به جلسه‌ای برای زیر سوال بردن اقدامات آمریکا در منطقه و انزوای بیش از پیش آمریکا در صحنه بین الملل تبدیل شد . درباره این نشست و نتایج آن نکاتی چند قابل ذکر و تامل است:   1 - با توجه به افزایش اقتدار نظامی و همچنین تئوریک نظام مقدس جمهوری اسلامی در چند سال اخیر در منطقه و جهان و زیر سوال رفتن هژمونی آمریکا خصوصا پس از شکست‌های اخیر سران استکبار در عراق و سوریه، رییس جمهور...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom