Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پُرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ی تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه‌ی عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه‌ی باقیمانده‌ی دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4747
دیروز5572
در هفته14825
در ماه87631
مجموع20876312

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حضرت آیت‌الله جوادی آملی ضمن تقدیر از تلاش‌های پژوهشگاه مطالعات تقریبی در تدوین و چاپ موسوعه 20 جلدی «السنه النبویه فی مصادر المذاهب الاسلامیه » اظهار داشتند: «چاپ این موسوعه نشانگر تلاش محققین حوزه است و با توزیع مناسب آن می‌توان نورانیت اسلام ناب محمدی را به دنیا نشان داد.»


ایشان اظهار داشتند: امروزه تقریب بین مذاهب اسلامی یکی از اساسی ترین مسئولیت‌های ماست و امیدوارم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بتواند هر چه بیشتر وارد فاز عملیاتی در عرصه وحدت مسلمانان شود.

ایشان همچنین تاکید کردند: امروزه در خاور میانه جنگ‌های نیابتی در حال افزایش است. همان طور که تمام دنیا به صورت نیابتی 8 سال با ما در حال جنگ بودند و به حول و قوه الهی ایران توانست از 8 سال دفاع مقدس سربلند بیرون بیاید. (خ-1303)

طلیعه

article thumbnailدر روزهای اخیر اخبار مربوط به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT در صدر اخبار داخلی قرار داشت و درباره الحاق ایران به آن، نظرات گوناگونی مطرح شد. این لایحه یکی از لوایح چهارگانه ذیل «اف‌ای تی اف» است که عبارتند از:۱. لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی۲. لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم۳. لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)۴. لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom