Ayeh

رهنمود

article thumbnailمجموع دستاوردها و موفّقیّت‌هایی که بعضی‌شان واقعاً بی‌نظیرند، همیشه در مدّنظرتان باشد؛ یعنی احساس سرافرازی کنید به‌ خاطر انقلاب. ببینید عزیزان من! امروز سیاست‌های بزرگ‌ترین قدرت‌های دنیا، در منطقة غرب آسیا به گِل نشسته، پیش نرفته؛ خود آنها می‌گویند به‌ خاطر اعمال نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی است؛ این خیلی مهم است. بنا بود هر بلائی که می‌خواهند سر عراق یا سر سوریه یا فلان [کشور] دربیاورند و نتوانستند. خب این خیلی مهم است؛ این همان چیزی است که شما می‌خواستید؛ این همان چیزی است که انقلاب می‌خواست. خواستة انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3773
دیروز5373
در هفته9146
در ماه96846
مجموع20634719

بازدید کنندگان برخط

12
Online

حضرت آیت‌الله جوادی آملی ضمن تقدیر از تلاش‌های پژوهشگاه مطالعات تقریبی در تدوین و چاپ موسوعه 20 جلدی «السنه النبویه فی مصادر المذاهب الاسلامیه » اظهار داشتند: «چاپ این موسوعه نشانگر تلاش محققین حوزه است و با توزیع مناسب آن می‌توان نورانیت اسلام ناب محمدی را به دنیا نشان داد.»


ایشان اظهار داشتند: امروزه تقریب بین مذاهب اسلامی یکی از اساسی ترین مسئولیت‌های ماست و امیدوارم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بتواند هر چه بیشتر وارد فاز عملیاتی در عرصه وحدت مسلمانان شود.

ایشان همچنین تاکید کردند: امروزه در خاور میانه جنگ‌های نیابتی در حال افزایش است. همان طور که تمام دنیا به صورت نیابتی 8 سال با ما در حال جنگ بودند و به حول و قوه الهی ایران توانست از 8 سال دفاع مقدس سربلند بیرون بیاید. (خ-1303)

طلیعه

article thumbnailشکست‌های پی در پی داعش در عراق و سوریه و ناکامی جریان‌های تکفیری – تروریستی در دستیابی به اهداف خویش سبب شده است که حامیان بین‌المللی آنها به فکر گشودن حوزه‌های جغرافیایی دیگری در سطح منطقه، برای استمرار فعالیت‌ها و بقاء داعش باشند.در همین راستا رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیرا در درس خارج فقه خود با اشاره به اوضاع دردناک افغانستان، داعش و آمریکا را عامل ناامنی‌های منطقه خواندند. ایشان هدف آمریکا از انتقال داعش از سوریه و عراق به افغانستان را تلاش این کشور برای توجیه حضور دائمی خود در منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom