Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سخنان مهمی درباره‌ی «آمریکا» و «برجام» با اشاره به استمرار عزت و عظمت ملت ایران و بی‌نتیجه ماندن توطئه‌های دشمنان تأکید کردند: بارها گفته بودیم «به آمریکا اعتماد نکنید»، این هم نتیجه‌اش. درباره‌ی مذاکره با سه کشور اروپایی هم می‌گوییم به این‌ها هم نباید اعتماد کرد و برای هر قرارداد باید تضمین‌های واقعی و عملی بگیرید وگرنه نمی‌شود به این شکل حرکت را ادامه داد.رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حرف‌های سخیف و سبک ترامپ گفتند: این شخص علاوه بر بیش از ۱۰ دروغ آشکار، ملت ایران...
مطالب بیشتررهنمود  

حضرت آیت‌الله جوادی آملی ضمن تقدیر از تلاش‌های پژوهشگاه مطالعات تقریبی در تدوین و چاپ موسوعه 20 جلدی «السنه النبویه فی مصادر المذاهب الاسلامیه » اظهار داشتند: «چاپ این موسوعه نشانگر تلاش محققین حوزه است و با توزیع مناسب آن می‌توان نورانیت اسلام ناب محمدی را به دنیا نشان داد.»


ایشان اظهار داشتند: امروزه تقریب بین مذاهب اسلامی یکی از اساسی ترین مسئولیت‌های ماست و امیدوارم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بتواند هر چه بیشتر وارد فاز عملیاتی در عرصه وحدت مسلمانان شود.

ایشان همچنین تاکید کردند: امروزه در خاور میانه جنگ‌های نیابتی در حال افزایش است. همان طور که تمام دنیا به صورت نیابتی 8 سال با ما در حال جنگ بودند و به حول و قوه الهی ایران توانست از 8 سال دفاع مقدس سربلند بیرون بیاید. (خ-1303)

طلیعه

article thumbnailمردم لبنان پس از وقفه‌ای حدودا یک دهه‌ای روز جمعه ۶ مه / ۱۶ اردیبهشت یک‌بار دیگر پای صندوق‌های رای رفتند. حضوری که البته چندان پر رونق نبود و از ساعات ابتدایی اخذ رای تمامی گزارش‌ها از میزان مشارکت پایین مردم حکایت داشت؛ اما با نزدیک شدن به ساعات پایانی برگزاری انتخابات و تلاش‌های احزاب مختلف برای کشاندن مردم به پای صندوق‌ها، این وضعیت کمی بهبود پیدا کرد. بیروت که عموما خاستگاه جریان سعد حریری شناخته می‌شود، این‌بار شاهد مشارکت ناامیدکننده‌ای بود، چرا که تنها حدود ۳۵ درصد شهروندان پایتخت لبنان به پای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom