Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار حدود دو هزار نفر از طلاب سراسر کشور، فضلا، اساتید و مدیران حوزه‌های علمیه، وظیفه‌ی حوزه‌ها و علمای دین را بیان معارف اسلام و تلاش برای تحقق آنها در جامعه خواندند و تأکید کردند: علما در مقام ورثه‌ی انبیا باید برای عملی شدن توحید و اقامه‌ی قسط، مجاهدت کنند.رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به نیاز امروز انسانها به معارف برجسته‌ی دینی و همچنین اقبال دنیای اسلام و حتی جوامع خارج از دنیای اسلام به این معارف، وظیفه‌ی حوزه‌های علمیه را نسبت به گذشته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز666
دیروز754
در هفته2199
در ماه18687
مجموع21144495

بازدید کنندگان برخط

2
Online

 جمعی از اساتید و زبان آموزان مؤسسه فرهنگی-هنری اندیشه شرق وابسته به جامعة المصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم) به همراه 70 نفر از فعالان و نخبگان مراکز اسلامی کشورهای مختلف آمریکای لاتین، با حضرت آیت الله جوادی آملی دیدار و گفتگو کردند.


آیت الله جوادی آملی مسلمانان آمریکای لاتین را به انس بیشتر با قرآن کریم توصیه نمودند و بیان داشتند: هر چه می‌توانید بیشتر با قرآن و با کسانی که قرآن ناطق اند، یعنی ائمه (علیها السلام) آشنا شوید.

ایشان با انتقاد از رویکرد غرب در قبال اسلام و مسلمانان اذعان داشتند: امروز غرب هم خود کج راهه می‌رود و هم مردمان و جوانان خود را به کج راهه می‌برد.اگر جوانان غرب نتوانند خود و حقیقت وجود خود را آزادانه و درست بشناسند، به همان سرنوشت تلخ گذشتگان خود دچار خواهند شد، گذشتگانی که دیروز گالیله سوزی و جنگ‌های جهانی اول و دوم را به پا کردند و امروز نیز قرآن سوزی‌ها و اهانت به ساحت پیامبر گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم) را مرتکب می‌شوند. (خ-1243)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailماه مبارک رمضان فرصتی کم نظیر و استثنایی برای تبلیغ و ترویج معارف در جامعه اسلامی است. دلهای مومنین در آمادگی باطنی و معنوی خاصی به سر می‌برد و منتظر جذب نورانیت و معرفت است. بار سنگین این تبلیغ و ترویج معارف بر دوش علمای دین و مبلغان حوزه‌های علمیه است.با پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی مظاهر غفلت و دین ستیزی بسترهای مناسبی برای رشد باورهای مذهبی و تقویت دینداری مردم ایجاد شد. مدارس، دانشگاه ها، پادگان‌ها، رسانه‌ها همه بستری برای ترویج دین قرار گرفتند و فرصت مغتنمی برای مروجان معارف اسلامی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom