Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز669
دیروز804
در هفته2581
در ماه16638
مجموع20992755

بازدید کنندگان برخط

7
Online

 جمعی از اساتید و زبان آموزان مؤسسه فرهنگی-هنری اندیشه شرق وابسته به جامعة المصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم) به همراه 70 نفر از فعالان و نخبگان مراکز اسلامی کشورهای مختلف آمریکای لاتین، با حضرت آیت الله جوادی آملی دیدار و گفتگو کردند.


آیت الله جوادی آملی مسلمانان آمریکای لاتین را به انس بیشتر با قرآن کریم توصیه نمودند و بیان داشتند: هر چه می‌توانید بیشتر با قرآن و با کسانی که قرآن ناطق اند، یعنی ائمه (علیها السلام) آشنا شوید.

ایشان با انتقاد از رویکرد غرب در قبال اسلام و مسلمانان اذعان داشتند: امروز غرب هم خود کج راهه می‌رود و هم مردمان و جوانان خود را به کج راهه می‌برد.اگر جوانان غرب نتوانند خود و حقیقت وجود خود را آزادانه و درست بشناسند، به همان سرنوشت تلخ گذشتگان خود دچار خواهند شد، گذشتگانی که دیروز گالیله سوزی و جنگ‌های جهانی اول و دوم را به پا کردند و امروز نیز قرآن سوزی‌ها و اهانت به ساحت پیامبر گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم) را مرتکب می‌شوند. (خ-1243)

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom