Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پُرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ی تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه‌ی عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه‌ی باقیمانده‌ی دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2797
دیروز5572
در هفته12875
در ماه85681
مجموع20874362

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 جمعی از اساتید و زبان آموزان مؤسسه فرهنگی-هنری اندیشه شرق وابسته به جامعة المصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم) به همراه 70 نفر از فعالان و نخبگان مراکز اسلامی کشورهای مختلف آمریکای لاتین، با حضرت آیت الله جوادی آملی دیدار و گفتگو کردند.


آیت الله جوادی آملی مسلمانان آمریکای لاتین را به انس بیشتر با قرآن کریم توصیه نمودند و بیان داشتند: هر چه می‌توانید بیشتر با قرآن و با کسانی که قرآن ناطق اند، یعنی ائمه (علیها السلام) آشنا شوید.

ایشان با انتقاد از رویکرد غرب در قبال اسلام و مسلمانان اذعان داشتند: امروز غرب هم خود کج راهه می‌رود و هم مردمان و جوانان خود را به کج راهه می‌برد.اگر جوانان غرب نتوانند خود و حقیقت وجود خود را آزادانه و درست بشناسند، به همان سرنوشت تلخ گذشتگان خود دچار خواهند شد، گذشتگانی که دیروز گالیله سوزی و جنگ‌های جهانی اول و دوم را به پا کردند و امروز نیز قرآن سوزی‌ها و اهانت به ساحت پیامبر گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم) را مرتکب می‌شوند. (خ-1243)

طلیعه

article thumbnailدر روزهای اخیر اخبار مربوط به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT در صدر اخبار داخلی قرار داشت و درباره الحاق ایران به آن، نظرات گوناگونی مطرح شد. این لایحه یکی از لوایح چهارگانه ذیل «اف‌ای تی اف» است که عبارتند از:۱. لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی۲. لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم۳. لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)۴. لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom