Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز768
دیروز1428
در هفته2196
در ماه9796
مجموع392649

بازدید کنندگان برخط

6
Online

مجلس رفع مشکلات اقشار ضعیف را در اولویت قرار دهد

حجت‌الاسلام و المسلمین حسینی بوشهری با اشاره به مشکلات اقشار محروم و مستضعف، از نمایندگان مجلس یازدهم‌خواست‌که اولویت کاری خود را رسیدگی به محرومان و رفع مشکلات اقشار ضعیف قرار دهند.

نایب رئیس جامعه مدرسین با اشاره به آغاز به کار مجلس یازدهم و پیام رهبر معظم انقلاب در این زمینه اظهار داشت: مسؤولان و مجلس یازدهم بدانند که امروز برای ما پسندیده نیست که برخی استان ها هنوز از نعمت هایی مانند آب آشامیدنی محروم باشند، نمایندگان مجلس باید به مشکلات محرومان و مستضعفان توجه کنند و رسیدگی و رفع مشکلات اقشار ضعیف را در اولویت کار خود قرار دهند. (خ 1394)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom