Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1640
دیروز1785
در هفته11460
در ماه52677
مجموع340216

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری بر همکاری قوای مجریه و مقننه با دستگاه قضا در مسیر مبارزه با فساد تأکید کرد و گفت: با اقدامات جدی دستگاه قضا مردم به آینده انقلاب امیدوارتر شده اند.  


وی با تأکید بر مبارزه با مفاسد اقتصادی و اجتماعی اظهار داشت: تنها یک قوه نمی‌تواند با مفاسد مبارزه کند بلکه باید قوای سه گانه در کنار هم باشند تا خروجی آن مبارزه با مفسدان به ویژه دانه درشت ها شود.

عضو جامعه مدرسین، فرهنگ را یکی از موضوعات کلیدی کشور اما مورد غفلت دانست و گفت: اگر بگوییم که دشمن در مواجهه با ارزش‌ها در پرتو فضای مجازی قتل عام راه انداخته سخن به گزاف نگفته ایم، باید مراقب ارزش ها و فرهنگ جامعه باشیم و جهت‌گیری ها و حرکات ما اسلامی باشد. (خ-1382)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom