Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در هفدهمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند: اگر در جامعه‌ای امنیت نباشد، امکان فعالیتهای اقتصادی، علمی و تحقیقاتی و کارهای فکری و فرهنگی وجود نخواهد داشت، بنابراین حفظ امنیت یک وظیفه‌ی فوق‌العاده باارزش است که باید قدر آن دانسته شود. ایشان بزرگ‌ترین لطمه به یک کشور را سلب امنیت آن دانستند و با اشاره به برنامه‌ریزی دشمنان برای آشوب و سلب امنیت برخی کشورهای منطقه، گفتند: عوامل این خباثتها و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز732
دیروز1307
در هفته3383
در ماه15970
مجموع21291806

بازدید کنندگان برخط

8
Online

حجت الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری بر همکاری قوای مجریه و مقننه با دستگاه قضا در مسیر مبارزه با فساد تأکید کرد و گفت: با اقدامات جدی دستگاه قضا مردم به آینده انقلاب امیدوارتر شده اند.  


وی با تأکید بر مبارزه با مفاسد اقتصادی و اجتماعی اظهار داشت: تنها یک قوه نمی‌تواند با مفاسد مبارزه کند بلکه باید قوای سه گانه در کنار هم باشند تا خروجی آن مبارزه با مفسدان به ویژه دانه درشت ها شود.

عضو جامعه مدرسین، فرهنگ را یکی از موضوعات کلیدی کشور اما مورد غفلت دانست و گفت: اگر بگوییم که دشمن در مواجهه با ارزش‌ها در پرتو فضای مجازی قتل عام راه انداخته سخن به گزاف نگفته ایم، باید مراقب ارزش ها و فرهنگ جامعه باشیم و جهت‌گیری ها و حرکات ما اسلامی باشد. (خ-1382)

طلیعه

تصویر مطلبروز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل در تاریخ کشورمان به عنوان روزی تاریخی و به یادماندنی ثبت شده است. در روز 13 آبان 1343، به دنبال اعتراض حضرت امام خمینی(ره) به کاپیتولاسیون یا مصونیت مستشاران امریکایی در ایران، مأموران رژیم شاه، ایشان را دستگیر و به ترکیه تبعید کردند.
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom