Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار حدود دو هزار نفر از طلاب سراسر کشور، فضلا، اساتید و مدیران حوزه‌های علمیه، وظیفه‌ی حوزه‌ها و علمای دین را بیان معارف اسلام و تلاش برای تحقق آنها در جامعه خواندند و تأکید کردند: علما در مقام ورثه‌ی انبیا باید برای عملی شدن توحید و اقامه‌ی قسط، مجاهدت کنند.رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به نیاز امروز انسانها به معارف برجسته‌ی دینی و همچنین اقبال دنیای اسلام و حتی جوامع خارج از دنیای اسلام به این معارف، وظیفه‌ی حوزه‌های علمیه را نسبت به گذشته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز577
دیروز779
در هفته1356
در ماه17844
مجموع21143652

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری از تشکیل ستادی در این نهاد عالی حوزوی برای استفاده از تمام ظرفیت‌های حوزه در راستای تحقق گام دوم انقلاب خبر داد.


نایب رییس جامعه مدرسین با بیان این که بیانیه رهبر معظم انقلاب خطاب به ملت ایران به ویژه جوانان است، اظهار کرد: بیانیه رهبر معظم انقلاب به مثابه منشوری برای دومین مرحله انقلاب است که شامل مرحله خود سازی، جامعه پردازی و تمدن سازی است و امیدوار هستیم گام دوم انقلاب ما را به آرمان‌های بزرگ انقلاب که تمدن سازی است برساند و آمادگی همه ملت را برای ظهور امام عصر(عج) فراهم کند.

وی با تصریح بر این که ایجاب می‌کرد همه نهادها و افرادی که در قبال انقلاب احساس مسؤولیت دارند به بیانیه گام دوم لبیک گویند، اظهار کرد: ما بر این باور هستیم هدف اصلی رهبر معظم انقلاب از این بیانیه، بیان راهکار برای اجرای موارد بیان شده در بیانیه است یعنی همه کسانی که در صدد تبیین بیانیه رهبر معظم انقلاب هستند و می‌خواهند این بیانیه را در جامعه نهادینه سازی کنند باید در صدد بیان راهکارهای پیاده شدن منویات ایشان در جامعه باشند. (خ-1373)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailماه مبارک رمضان فرصتی کم نظیر و استثنایی برای تبلیغ و ترویج معارف در جامعه اسلامی است. دلهای مومنین در آمادگی باطنی و معنوی خاصی به سر می‌برد و منتظر جذب نورانیت و معرفت است. بار سنگین این تبلیغ و ترویج معارف بر دوش علمای دین و مبلغان حوزه‌های علمیه است.با پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی مظاهر غفلت و دین ستیزی بسترهای مناسبی برای رشد باورهای مذهبی و تقویت دینداری مردم ایجاد شد. مدارس، دانشگاه ها، پادگان‌ها، رسانه‌ها همه بستری برای ترویج دین قرار گرفتند و فرصت مغتنمی برای مروجان معارف اسلامی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom