Ayeh

رهنمود

article thumbnailحوزه‌ی علمیّه حقیقتاً ظرفیّت‌های بی‌شماری دارد. این دقّتهایی که انسان در مباحث فقهی و در مسائل کم‌اهمّیّت در بین فقها مشاهده میکند -که از لحاظ عملی و از لحاظ جایگاهش در مجموعه‌ی احکام اسلامی خیلی چیز مهمّی نیست- واقعاً شگفت‌آور است؛ یعنی این‌ جور [دقّتهای] عمیق و ریزبین و ژرف‌نگر، در کارهای فقهی ما و در علمای ما وجود دارد؛ خب این خیلی ظرفیّت مهمّی است. این حوزه می‌تواند همه‌ی نیازهای یک نظام اسلامی را، جامعه‌ی اسلامی را برآورده کند. اگر چنانچه نهادسازها -یعنی مثلاً فرض کنید بانک مرکزی یک نهاد...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز119
دیروز1035
در هفته5895
در ماه22366
مجموع21092409

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری از تشکیل ستادی در این نهاد عالی حوزوی برای استفاده از تمام ظرفیت‌های حوزه در راستای تحقق گام دوم انقلاب خبر داد.


نایب رییس جامعه مدرسین با بیان این که بیانیه رهبر معظم انقلاب خطاب به ملت ایران به ویژه جوانان است، اظهار کرد: بیانیه رهبر معظم انقلاب به مثابه منشوری برای دومین مرحله انقلاب است که شامل مرحله خود سازی، جامعه پردازی و تمدن سازی است و امیدوار هستیم گام دوم انقلاب ما را به آرمان‌های بزرگ انقلاب که تمدن سازی است برساند و آمادگی همه ملت را برای ظهور امام عصر(عج) فراهم کند.

وی با تصریح بر این که ایجاب می‌کرد همه نهادها و افرادی که در قبال انقلاب احساس مسؤولیت دارند به بیانیه گام دوم لبیک گویند، اظهار کرد: ما بر این باور هستیم هدف اصلی رهبر معظم انقلاب از این بیانیه، بیان راهکار برای اجرای موارد بیان شده در بیانیه است یعنی همه کسانی که در صدد تبیین بیانیه رهبر معظم انقلاب هستند و می‌خواهند این بیانیه را در جامعه نهادینه سازی کنند باید در صدد بیان راهکارهای پیاده شدن منویات ایشان در جامعه باشند. (خ-1373)

طلیعه

article thumbnailدر هفته‌های اخیر دو سفر بین‌المللی که اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت توجه بسیاری از رسانه‌های منطقه و بین‌المللی را به خود جلب کرد. اولین و مهم ترین این سفرها، سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به ایران و دیدار وی با رهبر معظم انقلاب بود که رسانه‌ها از آن به عنوان دیدار پیروزشدگانی یاد کردند که با مقاومت، ایستادگی و فداکاری توطئه سرنگونی سوریه را خنثی کردند و در برابر توطئه بزرگی پیروز شدند که علیه سوریه، کشورها و ملت‌های منطقه و نیز محور مقاومت طراحی شده بود. این سفر با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom