Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، شاخص‌های حکومت علوی یعنی «عدالت، پاک‌دامنی، پارسایی و بامردم بودن» را معیار ارزیابی و سنجش اقدامات مسئولان برشمردند و با بیان نکات مهمی درباره‌ی مسائل اقتصادی، سیاست خارجی و اتحاد و انسجام داخلی، تأکید کردند: در زمینه‌ی اقتصاد باید قوی، پرحجم و باکیفیت کار کرد و مسئولان اقتصادی در حل مشکلات مردم شب و روز نشناسند. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ارزیابی عملکرد یک‌ساله‌ی دولت دوازدهم، خاطرنشان کردند: در این یک‌سال کارهای خوبی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز520
دیروز5482
در هفته520
در ماه92533
مجموع20759056

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام‌والمسلمین حسینی بوشهری گفت: امروز جمعیت حوزه علمیه قم از مراجع بزرگوار تقلید گرفته تا فضلای و طلاب آن نزدیک 85 هزار نفر هستند و اگر این را به استان‌ها و شهرستان‌ها تسری دهیم، باید گفت تعداد طلاب و فضلای ما به اندازه‌ای است که در طول تاریخ تشیع تا این حد طلبه و روحانی نداشته‌ایم.


 عضو جامعه مدرسین با اشاره به ظرفیت‌های حوزه‌های علمیه شیعه گفت: ظرفیت پذیرش حوزه‌های علمیه کشور 17 هزار نفر اعلام شد اما برخی گفتند چرا این ظرفیت بالا است در حالی که این رقم با تعداد پذیرش دانشگاه‌ها اصلاً قابل قیاس نیست.

مدیر حوزه‌های علمیه کشورتعداد بالای روحانیان و طلاب را زمینه و ظرفیتی برای گام‌های بلند حرکت‌های ارزشمند برشمرد. (خ-1266)

طلیعه

article thumbnailفرارسیدن ماه محرم و فرصت گرانقدر تبلیغ برای عالمان دین و روحانیت شیعه، عرصه‌ای گسترده و منحصر به فرد است که باید نهایت بهره برداری از آن صورت گیرد. بیان معارف دین و درس‌های مکتب اهل‌بیت(ع) نیاز همیشگی یک جامعه‌ی دینی برای خود سازی و نوسازی بوده است. در زمانه حاضر نیز که فضا مشوش و سرشار از شبهات و دروغ‌هاست، تبلیغ و تبیین عرصه‌های مختلف دین و دینداری، جهادی بزرگ و حیاتی به شمار می‌آید.تبلیغ صادقانه، صمیمانه و مسئولانه می‌تواند محقق کننده اهداف تعیینی باشد. در موضوع تبلیغ سه محور مهم وجود دارد: 1- فرد...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom