Ayeh

رهنمود

article thumbnailرهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرمودند که در ادامه به بخش‌هایی از این بیانیه اشاره می‌کنیم: آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمی‌بُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز336
دیروز1295
در هفته5746
در ماه23685
مجموع21063993

بازدید کنندگان برخط

11
Online

حجت الاسلام‌والمسلمین حسینی بوشهری گفت: امروز جمعیت حوزه علمیه قم از مراجع بزرگوار تقلید گرفته تا فضلای و طلاب آن نزدیک 85 هزار نفر هستند و اگر این را به استان‌ها و شهرستان‌ها تسری دهیم، باید گفت تعداد طلاب و فضلای ما به اندازه‌ای است که در طول تاریخ تشیع تا این حد طلبه و روحانی نداشته‌ایم.


 عضو جامعه مدرسین با اشاره به ظرفیت‌های حوزه‌های علمیه شیعه گفت: ظرفیت پذیرش حوزه‌های علمیه کشور 17 هزار نفر اعلام شد اما برخی گفتند چرا این ظرفیت بالا است در حالی که این رقم با تعداد پذیرش دانشگاه‌ها اصلاً قابل قیاس نیست.

مدیر حوزه‌های علمیه کشورتعداد بالای روحانیان و طلاب را زمینه و ظرفیتی برای گام‌های بلند حرکت‌های ارزشمند برشمرد. (خ-1266)

طلیعه

article thumbnailحضور گسترده و وصف ناپذیر مردم در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را به صفحات پرافتخار تاریخ انقلاب افزود. راهپیمایی غرورآفرین و حماسه‌ساز ۲۲ بهمن ‌امسال همزمان در بیش از هزار شهر و۱۰ هزار روستا با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد و وحدت، همبستگی و انسجام ملی مردم کشورمان، بار دیگر جهان را شگفت‌زده ‌کرد. ‌در این راهپیمایی، مسئولان، شخصیت‌ها، مقامات کشوری و لشکری به طور گسترده همراه مردم حضور داشتند و مردم شهر‌های مختلف با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom