Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز776
دیروز1428
در هفته2204
در ماه9804
مجموع392657

بازدید کنندگان برخط

10
Online

گزینشی عمل کردن به رهنمودهای امام محکوم است

امام جمعه موقت تهران با بیان این که گزینشی عمل کردن به رهنمودهای امام خمینی(ره) استفاده ابزاری از امام است، گفت: این کار از ناحیه هر فرد و هر جناحی که باشد، محکوم است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین خاتمی در ادامه اظهار داشت: رهنمودهای‌امام‌راحل‌عظیم‌الشأن یک مجموعه است و باید مجموعه این رهنمودها را اطاعت کرد تا بتوان کسی را رهرو راه امام(ره) نامید. وی بر لزوم توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به عنوان مجموعه رهنمودها تأکید کرد و گفت: این که افرادی یک بُعد از زندگی امام راحل را ببینند و دیگر ابعاد را مورد توجه قرار ندهند، این خودمحوری است، نه امام مداری؛ آنچنان که نسبت به رهنمودهای مقام معظم رهبری هم باید به عنوان یک مجموعه رهنمودها نگاه کرد. (خ 1394)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom