Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در نماز جمعه‌ی پر شکوه و به‌یادماندنی تهران، حضور معجزه‌گون ملت فهیم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و نیز پاسخ کوبنده‌ی سپاه در حمله به پایگاه آمریکایی‌ها در عین‌الاسد را دو یوم‌الله درس‌آموز و تعیین‌کننده خواندند و افزودند: ملت، باطن خود یعنی استقامت در مقابل شیاطین را در این حضور نشان داد و تنها راه ادامه‌ی این مسیر عزت‌آفرین، قوی‌تر شدن ایران در همه‌ی زمینه‌ها است. رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور خداوند به حضرت موسی (علیه‌السلام) مبنی بر...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز508
دیروز2050
در هفته2558
در ماه42303
مجموع137603

بازدید کنندگان برخط

7
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین سيد احمد خاتمي با تسليت شهادت جانگداز سپهبد سليماني گفت: سردار سليماني مالک اشتر ولايت بود.


خطيب نمازجمعه تهران گفت: بدون هيچ گونه ترديدي راه و کار او ادامه دارد و هم‌رزمانش راه او را ادامه مي‌دهند و خواب راحت را از چشم ترامپ و اذنابش خواهند گرفت.

عضو جامعه مدرسین افزود: ترامپ و آمريکا مطمئن باشند خون شهيد سليماني خواهد جوشيد و آمريکايي‌ها بدانند فتحي نکردند بلکه گام به گام به سقوط نزديک شدند و در دنيا آرامش نخواهند داشت.

وي افزود: به ياري خداوند ملت بزرگمان تجليل شايسته از اين سردار فداکار اسلام خواهند کرد و به ياري خداوند به دنيا خواهند گفت سليماني راهت ادامه دارد و اين راه بي‌رهرو نخواهد ماند.

طلیعه

تصویر مطلبدر روزهای اخیر و پس از حمله موشکی مقتدرانه سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد عراق -  که رهبر معظم انقلاب آن را یکی از ایام الله نامیدند - شاهد موجی از اخبار و تحلیلهای گوناگون در این باره بودیم که نکاتی چند در این رابطه قابل ذکر است :1 – پس از این حملات شاهد اخبار ضد و نقیض درباره‌ی میزان خسارت و تعداد کشته شدگان نیروهای آمریکایی بودیم به گونه ای که برخی منابع نزدیک به سپاه از آمار حدود 80 کشته و بیش از 200 زخمی خبر دادند . این در حالی بود که ترامپ در روزهای اولیه منکر کشته و حتی زخمی شدن یک...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom