Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1246
دیروز1839
در هفته4563
در ماه37485
مجموع519469

بازدید کنندگان برخط

1
Online

آیت الله سید احمد خاتمی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در جمع فرماندهان و معاونان فرماندهی انتظامی جزیره کیش با تاکید بر لزوم برخورد با بی حجابی و ناهنجاری ها اظهارداشت: نیروی انتظامی درخصوص مسئله حجاب باید در محدوده قانون به وظیفه اش عمل کند چراکه شورای انقلاب فرهنگی به ۲۵ دستگاه با ۳۱۳ ماده قانونی وظیفه داده است اما متاسفانه برخی از این دستگاه ها به وظیفه خود به خوبی عمل نمی کنند.


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: نیروی انتظامی یک نیروی مسلح منضبط در کشور است و باید دانست که کار این عزیزان فرهنگی نیست بلکه برخورد با ناهنجاری ها بوده و خواهد بود، این دستگاه های دیگر هستند که باید در خصوص حجاب کار فرهنگی انجام بدهند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: هم کار فرهنگی و هم کار اجرایی در حوزه عفاف و حجاب لازم است، نباید به بهانه کار فرهنگی برخوردها را کم کنیم بلکه دستگاه های مرتبط با حجاب باید در حد توان کار فرهنگی انجام دهند ولی این را نیز باید مد نظر قرار داد که قانون باید اجرا شود.

آیت الله خاتمی ادامه داد: برخی از هنجارشکنان و مخالفان حجاب، واژه سلبی را مطرح می کنند تا نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری ها خوب عمل نکند و کوتاه بیاید، ولی نیروی انتظامی باید به عین قانون عمل کند تا هیچ کس حق اعتراض به شما عزیزان را نداشته باشد.

این مدرس سطوح عالی حوزه علمیه در پایان خاطر نشان کرد: کیش جزئی از کشور اسلامی است و همه باید حجاب را رعایت کنند، سقف حجاب داشتن چادر است و نیروی انتظامی کف حجاب را با محوریت پوشش پیگیری می کند.

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom