Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر کشور، نسل جوان پُرتوان، پُرنشاط و پُرانگیزه را نعمتی بزرگ و ذخیره‌ای ارزشمند برای ایران خواندند و با اشاره به استمرار خصومت عمیق آمریکا با ملت ایران از کودتای ۱۳۳۲ تاکنون، تأکید کردند: آمریکای گرگ‌صفت البته ضعیف‌تر اما وحشی‌تر و وقیح‌تر شده است و در مقابل، جمهوری اسلامی ایران با دفاع مقتدرانه و منع مستدل مذاکره، راه نفوذ و ورود مجدد آمریکا به کشور را سد کرده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز10
دیروز222
در هفته232
در ماه232
مجموع232

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت الله سید احمد خاتمی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در جمع فرماندهان و معاونان فرماندهی انتظامی جزیره کیش با تاکید بر لزوم برخورد با بی حجابی و ناهنجاری ها اظهارداشت: نیروی انتظامی درخصوص مسئله حجاب باید در محدوده قانون به وظیفه اش عمل کند چراکه شورای انقلاب فرهنگی به ۲۵ دستگاه با ۳۱۳ ماده قانونی وظیفه داده است اما متاسفانه برخی از این دستگاه ها به وظیفه خود به خوبی عمل نمی کنند.


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: نیروی انتظامی یک نیروی مسلح منضبط در کشور است و باید دانست که کار این عزیزان فرهنگی نیست بلکه برخورد با ناهنجاری ها بوده و خواهد بود، این دستگاه های دیگر هستند که باید در خصوص حجاب کار فرهنگی انجام بدهند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: هم کار فرهنگی و هم کار اجرایی در حوزه عفاف و حجاب لازم است، نباید به بهانه کار فرهنگی برخوردها را کم کنیم بلکه دستگاه های مرتبط با حجاب باید در حد توان کار فرهنگی انجام دهند ولی این را نیز باید مد نظر قرار داد که قانون باید اجرا شود.

آیت الله خاتمی ادامه داد: برخی از هنجارشکنان و مخالفان حجاب، واژه سلبی را مطرح می کنند تا نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری ها خوب عمل نکند و کوتاه بیاید، ولی نیروی انتظامی باید به عین قانون عمل کند تا هیچ کس حق اعتراض به شما عزیزان را نداشته باشد.

این مدرس سطوح عالی حوزه علمیه در پایان خاطر نشان کرد: کیش جزئی از کشور اسلامی است و همه باید حجاب را رعایت کنند، سقف حجاب داشتن چادر است و نیروی انتظامی کف حجاب را با محوریت پوشش پیگیری می کند.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از آغاز تظاهرات مردم عراق علیه دولت عادل عبدالمهدی می گذرد و در طول این چند هفته هنوز دولتمردان عراقی با وجود قول ها و طرح هایی که ارایه کرده اند نتوانسته اند آرامش را به استانهای جنوبی عراق بازگردانند در این باره نکاتی چند قابل ذکر است :1 – این اعتراضات در تاریخ اول اکتبر( 9 مهر ماه) و در آستانه مراسم اربعین با حضور جمعی از جوانان تحصیل کرده و بیکار در میدان تحریر بغداد در اعتراض به بیکاری و فساد حاکم بر دستگاههای دولتی و دیگر مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه عراق از جمله مشکلات...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom