Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در هفدهمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند: اگر در جامعه‌ای امنیت نباشد، امکان فعالیتهای اقتصادی، علمی و تحقیقاتی و کارهای فکری و فرهنگی وجود نخواهد داشت، بنابراین حفظ امنیت یک وظیفه‌ی فوق‌العاده باارزش است که باید قدر آن دانسته شود. ایشان بزرگ‌ترین لطمه به یک کشور را سلب امنیت آن دانستند و با اشاره به برنامه‌ریزی دشمنان برای آشوب و سلب امنیت برخی کشورهای منطقه، گفتند: عوامل این خباثتها و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز706
دیروز1307
در هفته3357
در ماه15944
مجموع21291780

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی آمریکا را دولتی تروریست پرور خطاب کرد و گفت: همه گروه های تروریستی به آمریکا متصل می شوند و این شرم آور است که آمریکا مدعی مبارزه با تروریسم باشد؛ دولت آمریکا در صدر دولت های تروریستی دنیا قرار دارد.


وی بیان کرد: آمریکا همواره غیرتمندان با شرف را که از تمامیت ارضی و امنیت خود دفاع می کنند را تروریست می‌خواند؛ از دیدگاه آمریکا حزب الله، انصارالله، حشدالشعبی و مبارزان فلسطینی تروریست محسوب می شود و این مسأله به خودی خود نوعی تروریسم فکری به شمار می رود. (خ-1382)

طلیعه

تصویر مطلبروز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل در تاریخ کشورمان به عنوان روزی تاریخی و به یادماندنی ثبت شده است. در روز 13 آبان 1343، به دنبال اعتراض حضرت امام خمینی(ره) به کاپیتولاسیون یا مصونیت مستشاران امریکایی در ایران، مأموران رژیم شاه، ایشان را دستگیر و به ترکیه تبعید کردند.
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom