Ayeh

رهنمود

article thumbnailحوزه‌ی علمیّه حقیقتاً ظرفیّت‌های بی‌شماری دارد. این دقّتهایی که انسان در مباحث فقهی و در مسائل کم‌اهمّیّت در بین فقها مشاهده میکند -که از لحاظ عملی و از لحاظ جایگاهش در مجموعه‌ی احکام اسلامی خیلی چیز مهمّی نیست- واقعاً شگفت‌آور است؛ یعنی این‌ جور [دقّتهای] عمیق و ریزبین و ژرف‌نگر، در کارهای فقهی ما و در علمای ما وجود دارد؛ خب این خیلی ظرفیّت مهمّی است. این حوزه می‌تواند همه‌ی نیازهای یک نظام اسلامی را، جامعه‌ی اسلامی را برآورده کند. اگر چنانچه نهادسازها -یعنی مثلاً فرض کنید بانک مرکزی یک نهاد...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز93
دیروز1035
در هفته5869
در ماه22340
مجموع21092383

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین خاتمی با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاطرنشان کرد: وظیفه مسؤولان است که قدردان این مردم خوب باشند.


وی با بیان این که انداختن مشکلات بر گردن رهبری نقشه دشمنان است، اظهار داشت: بارها حضرت آقا فرموده‌اند که بنده بسیاری از اوقات به مسؤولان برای رفع مشکلات مردم چه در جلسات خصوصی و چه در جلسات عمومی تذکر می‌دهم.

عضو جامعه مدرسین افزود: در قانون اساسی وظیفه رهبری مشخص است اما آن چیزی که ما از ایشان می‌بینیم آن است که بیشتر از وظایف خود، همانند پدری دلسوز شبانه روز به فکر معیشت مردم است.

وی تصریح کرد: حل مسائل اقتصادی بر عهده رهبری نیست بلکه تبیین سیاست‌‌های کلی نظام با ایشان است و انداختن مشکلات موجود بر گردن رهبری چیزی است که دشمن به دنبال آن است. (خ-1372)

طلیعه

article thumbnailدر هفته‌های اخیر دو سفر بین‌المللی که اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت توجه بسیاری از رسانه‌های منطقه و بین‌المللی را به خود جلب کرد. اولین و مهم ترین این سفرها، سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به ایران و دیدار وی با رهبر معظم انقلاب بود که رسانه‌ها از آن به عنوان دیدار پیروزشدگانی یاد کردند که با مقاومت، ایستادگی و فداکاری توطئه سرنگونی سوریه را خنثی کردند و در برابر توطئه بزرگی پیروز شدند که علیه سوریه، کشورها و ملت‌های منطقه و نیز محور مقاومت طراحی شده بود. این سفر با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom