Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران حج امسال، حج را مظهر آمیختگی «معنویت و سیاست» و مهم‌ترین ویژگی آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه‌ساز وحدت و همدلی و یک‌صدایی مسلمانان شود.رهبر معظم انقلاب اسلامی در نظر گرفته شدن زمان و مکان مشخص برای اجتماع مسلمانان در فریضه‌ی حج را نشان‌دهنده‌ی اهدافی فراتر از معنویتِ صِرف دانستند و خاطرنشان کردند: یکی از اهداف...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3111
دیروز5248
در هفته8359
در ماه47452
مجموع20584822

بازدید کنندگان برخط

3
Online

عضو هیأت رییسه خبرگان با اشاره به تلاش دشمن برای سکولاریزه کردن حوزه علمیه، خواستار هوشیاری حوزویان در برابر برنامه‌های دشمن شد.


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی با بیان اینکه عالم شیعه، روحانی بودن را به عنوان شغل انتخاب نکرده است و اهل سستی و تن پروری نیست، اظهار کرد: عالم شیعه مرزها را به خوبی می‌شناسد و به خوبی می‌داند در هر شرایطی چه موضعی بگیرد و این یکی از ویژگی‌های حوزه علمیه انقلابی است.

ایشان پرداختن به معنویات و مسائل عبادی را صدر فعالیت‌های حوزه علمیه انقلابی در کنار فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی دانست و عنوان کرد: ولایی بودن یکی از ویژگی‌های حوزه علمیه انقلابی است.  (خ-1349)

طلیعه

article thumbnailدیپلماسی میدان مدیریت تعاملات و تقابلات بین‌المللی برای تامین منافع ملی است و هر کشوری که در مقابل هجمه‌های جهانی و طمع ورزی قلدران نتوانسته از منافع ملتش دفاع کند عزت ملی خود را از دست داده و به کشوری سلطه پذیر و ذلیل تبدیل شده است. نظام مقدس جمهوری اسلامی که با حرف و ایده نو، تاسیس شد با اتکا به شعار نه شرقی و غربی و نفی هر گونه سلطه پذیری در مسیر تامین منافع ملی خود گام برداشت. ملت ایران از ابتدا تاکنون موید و همراه دیپلماسی انقلابی و ایدئولوژیک نظام اسلامی و به عنوان یک سرمایه عظیم ملی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom