Ayeh

رهنمود

article thumbnailمجموع دستاوردها و موفّقیّت‌هایی که بعضی‌شان واقعاً بی‌نظیرند، همیشه در مدّنظرتان باشد؛ یعنی احساس سرافرازی کنید به‌ خاطر انقلاب. ببینید عزیزان من! امروز سیاست‌های بزرگ‌ترین قدرت‌های دنیا، در منطقة غرب آسیا به گِل نشسته، پیش نرفته؛ خود آنها می‌گویند به‌ خاطر اعمال نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی است؛ این خیلی مهم است. بنا بود هر بلائی که می‌خواهند سر عراق یا سر سوریه یا فلان [کشور] دربیاورند و نتوانستند. خب این خیلی مهم است؛ این همان چیزی است که شما می‌خواستید؛ این همان چیزی است که انقلاب می‌خواست. خواستة انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3793
دیروز5373
در هفته9166
در ماه96866
مجموع20634739

بازدید کنندگان برخط

12
Online

عضو هیأت رییسه خبرگان با اشاره به تلاش دشمن برای سکولاریزه کردن حوزه علمیه، خواستار هوشیاری حوزویان در برابر برنامه‌های دشمن شد.


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی با بیان اینکه عالم شیعه، روحانی بودن را به عنوان شغل انتخاب نکرده است و اهل سستی و تن پروری نیست، اظهار کرد: عالم شیعه مرزها را به خوبی می‌شناسد و به خوبی می‌داند در هر شرایطی چه موضعی بگیرد و این یکی از ویژگی‌های حوزه علمیه انقلابی است.

ایشان پرداختن به معنویات و مسائل عبادی را صدر فعالیت‌های حوزه علمیه انقلابی در کنار فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی دانست و عنوان کرد: ولایی بودن یکی از ویژگی‌های حوزه علمیه انقلابی است.  (خ-1349)

طلیعه

article thumbnailشکست‌های پی در پی داعش در عراق و سوریه و ناکامی جریان‌های تکفیری – تروریستی در دستیابی به اهداف خویش سبب شده است که حامیان بین‌المللی آنها به فکر گشودن حوزه‌های جغرافیایی دیگری در سطح منطقه، برای استمرار فعالیت‌ها و بقاء داعش باشند.در همین راستا رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیرا در درس خارج فقه خود با اشاره به اوضاع دردناک افغانستان، داعش و آمریکا را عامل ناامنی‌های منطقه خواندند. ایشان هدف آمریکا از انتقال داعش از سوریه و عراق به افغانستان را تلاش این کشور برای توجیه حضور دائمی خود در منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom