Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پُرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ی تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه‌ی عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه‌ی باقیمانده‌ی دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز287
دیروز5505
در هفته27358
در ماه100164
مجموع20888845

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی انتخاب اصلح را مسئوليت مردم برشمرد و حضور در انتخابات را واجب سياسي دانست و از همه مردم خواست در این انتخابات به صحنه آمده و امانت را به اهلش بسپارند.


عضو جامعه مدرسین بار ديگر با يادآوري اولويت اول نظام مبني بر حضور در انتخابات، خاطرنشان كرد: اين حضور خاري است در چشم و استخواني است در گلوي دشمن!

وي خاطر نشان كرد: شوراي نگهبان كف صلاحيت‌ها را ديده و 6نفر را انتخاب كرده است، اما وظيفه ملت ديدن سقف صلاحيت‌ها است و اينكه فرد اصلح را انتخاب كنند.

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی به نقش رسانه‌های غربي بعد از انتخابات88 اشاره کرد و از مهندسي انتخابات توسط آنها خبر داد و افزود: اين بار رسانه‌های غربي ماه‌ها قبل از انتخابات96 وارد شده‌اند و در حال ساخت دو قطبي‌هاي كاذب و دو سويه هستند كه البته مردم باحضور خود در 29 اردیبهشت ماه جواب دخالت‌هاي دشمن را خواهند داد و توطئه آنها را خنثي خواهند كرد. (خ-1324)

طلیعه

article thumbnailدر روزهای اخیر اخبار مربوط به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT در صدر اخبار داخلی قرار داشت و درباره الحاق ایران به آن، نظرات گوناگونی مطرح شد. این لایحه یکی از لوایح چهارگانه ذیل «اف‌ای تی اف» است که عبارتند از:۱. لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی۲. لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم۳. لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)۴. لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom