Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در دیدار میهمانان شرکت کننده در سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی، با تأکید بر اینکه دنیای اسلام باید در مسائل اساسی با صراحت و با صدای بلند سخن و موضع خود را بگوید، «فلسطین» و «اتحاد دنیای اسلام» را از جمله موضوعات اساسی برشمردند و گفتند: یکی از موضوعات اصلی و بسیار مهم دنیای اسلام، «تلاش برای پیشرفت علمی» است که تجربه جمهوری اسلامی ایران نشان داد، با تلاش و با تکیه بر جوانان می‌توان رتبه علمی خود را ارتقا داد و در بخش‌های مهمی، در مرز دانش قرار گرفت.رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز569
دیروز5350
در هفته26078
در ماه98303
مجموع20506577

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی انتخاب اصلح را مسئوليت مردم برشمرد و حضور در انتخابات را واجب سياسي دانست و از همه مردم خواست در این انتخابات به صحنه آمده و امانت را به اهلش بسپارند.


عضو جامعه مدرسین بار ديگر با يادآوري اولويت اول نظام مبني بر حضور در انتخابات، خاطرنشان كرد: اين حضور خاري است در چشم و استخواني است در گلوي دشمن!

وي خاطر نشان كرد: شوراي نگهبان كف صلاحيت‌ها را ديده و 6نفر را انتخاب كرده است، اما وظيفه ملت ديدن سقف صلاحيت‌ها است و اينكه فرد اصلح را انتخاب كنند.

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی به نقش رسانه‌های غربي بعد از انتخابات88 اشاره کرد و از مهندسي انتخابات توسط آنها خبر داد و افزود: اين بار رسانه‌های غربي ماه‌ها قبل از انتخابات96 وارد شده‌اند و در حال ساخت دو قطبي‌هاي كاذب و دو سويه هستند كه البته مردم باحضور خود در 29 اردیبهشت ماه جواب دخالت‌هاي دشمن را خواهند داد و توطئه آنها را خنثي خواهند كرد. (خ-1324)

طلیعه

article thumbnailسرانجام پس از چند روز جنجال و هیاهوی رسانه‌ها مبنی بر احتمال عدم تمدید تعلیق تحریم‌ها در این دوره، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا با امضای معافیت‌های تحریمی برای ایران ، تعلیق تحریم‌های هسته‌ای را برای یک دوره ۱۲۰ روزه دیگر تمدید کرد.تمدید تعلیق تحریم‌ها از سوی ترامپ  در حالی صورت گرفت که کنگره آمریکا هم در فرصت 60 روزه‌ای که به موجب عدم تایید پایبندی ایران به توافق هسته‌ای از سوی ترامپ برایش ایجاد شده بود، در خصوص برجام تصمیمی نگرفت و بار دیگر توپ را به زمین ترامپ انداخت تا او به تنهایی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom