Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز217
دیروز940
در هفته3207
در ماه22122
مجموع21121098

بازدید کنندگان برخط

1
Online

عضو جامعه مدرسین با بیان این که انقلابی بودن حوزه این نیست که دائما شعار دهیم، گفت: آنچه از یک طلبه فاضل برمی‌آید این است که مشکلات علمی، فنی و فقهی که بر سر راه مسؤولان و نظام هست را بررسی کرده و برای آن‌ها راه حل پیدا کند.


حجت‌الاسلام‌والمسلمین عندلیب همدانی با اشاره به مطالبات رهبر معظم انقلاب در زمینه تحول و انقلابی ماندن حوزه خاطرنشان کرد: ابتدا باید دید که انقلاب چیست تا بتوانیم حوزه انقلابی را تعریف کنیم، انقلاب اسلامی از متن حوزه برخاسته، از سوی فقها هدایت شده و حوزویان نقش اساسی در این انقلاب داشتند.

وی اضافه کرد: البته هیچ شکی نیست که مردم و دانشگاه هم در صحنه بودند و اثر داشتند اما اساس حرکت از حوزه شروع شده است، همان چیزی که در حوزه‌ها علت حدوث انقلاب شد علت بقا است؛ اگر حوزه همانگونه که در شروع نهضت و انقلاب با انقلاب و مردم بود امروز نیز همچنان با انقلاب و مردم باشد، درد مردم را بداند، درد مردم را به مسؤولان برساند، بتواند طرح و برنامه فقهی علمی برای رفع مشکلات مردم ارائه دهد سبب تضمین انقلاب می‌شود.

وی افزود: حوزه انقلابی یعنی حوزه علمیه خودش را از مردم جدا نکند و مطالبات صحیح مردم را به مسؤولان نظام و دولت‌ها ارائه دهد، در عین حالی که از نظام و ارزش‌های آن دفاع می‌کند؛ این اساس چیزی است که به عنوان حوزه انقلابی نامیده می‌شود. (خ-1299)

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom