Ayeh

رهنمود

  حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار صدها نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، وابستگی سیاسی را بسیار خطرناک و مایه‌ی توسری‌خوری ملت‌ها دانستند و با اشاره به قطع کامل وابستگی ایران به آمریکا خاطرنشان کردند: دشمن با رصد تحولات و فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران، از تبدیل ایران از «کشوری عقب‌افتاده و وابسته» به کشوری «اثرگذار، متنفذ و برخوردار از اقتدار روزافزون سیاسی، دفاعی و علمی»، کاملاً عصبانی و به شدت نگران است.

مطالب بیشتررهنمود  

اعضای کنونی

طلاب با خوش رفتاری رسالت خود را در جامعه انجام دهند

حجت الاسلام والمسلمین  شب زنده دار با بیان این که روحانیان مراقب رفتار و کردار خود با مردم باشند، گفت: بد رفتار کردن یک روحانی با مردم سبب از بین رفتن قشر روحانیت در ذهن مردم می‌شود و کسی که با رفتار و کردار خود مردم را ناراحت کند، نمی تواند رسالت خود را در حوزه‌های علمیه به اتمام برساند.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به این که سیاه شدن قلب به سبب مال حرام است، اظهار داشت: اسلام زندگی مسلمانان را به درآمد حلال، تعریف کرده تا مردم بتوانند زندگی شیرینی را برای خود بجا بیاورند.

وی در پایان گفت: جامعه اسلامی زمانی زنده و پویاست که در آن ظلمی صورت نگیرد و مردم بتوانند با آرامش زندگی کنند. (خ-1313)

طلیعه

  دور جدید گزافه گویی‌های آمریکا و نقض عهد این رژیم غیر قابل اعتماد این روزها در بحث برجام بالا گرفته است. جریان شناسی رفتارهای خصمانه آمریکا علیه ایران نشان می‌دهد که تمام طرح‌ها و برنامه‌های مرتبط با ایران با هدف مهار قدرت تاثیر گذاری ایران طراحی و اجرایی شده‌اند. چالش‌های پیش آمده برای رژیم مستکبر امریکا در منطقه و جهان و رشد قدرت نرم ایران در تحولات جهانی، استکبار جهانی به ویژه امریکا را به طراحی پروسه مهار ایران از طریق پروژه برجام واداشته است .

مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom