Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز34
دیروز869
در هفته4710
در ماه20251
مجموع21216864

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام والمسلمین محمود عبداللهی با اشاره به اهمیت صله رحم در اسلام اظهار داشت: در  معارف دینی اسلام بر روی صله رحم و اهمیت آن تاکید فراوانی شده است.


عضو جامعه مدرسین بیان داشت: همانطوری که وحدت و یکپارچگی در اجتماع بزرگ ضرورت دارد این وحدت در اجتماع کوچک و خانواده نیز اهمیت دارد.

وی صله رحم را مایه‌ی مودت و مهربانی برای یکدیگر برشمرد و ابراز داشت: صله رحم نباید خشک باشد بلکه باید رابطه محبت آمیز در میان انسان‌ها در اجرای این فریضه حاکم باشد. (خ-1375)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom