Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به‌عنوان یک نهاد تبدیل‌کننده‌ی تهدیدها به فرصتها و تشریح گسترده‌ی فعالیتها و خدمات شجره‌ی طیبه‌ی بسیج در عرصه‌های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پُرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه‌ی وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده‌ی دشمن را نابود کرد.  رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سخنانشان به حرکت عظیم و پُرشکوه ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز717
دیروز7019
در هفته717
در ماه50691
مجموع58870

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین محمود عبداللهی با اشاره به اهمیت صله رحم در اسلام اظهار داشت: در  معارف دینی اسلام بر روی صله رحم و اهمیت آن تاکید فراوانی شده است.


عضو جامعه مدرسین بیان داشت: همانطوری که وحدت و یکپارچگی در اجتماع بزرگ ضرورت دارد این وحدت در اجتماع کوچک و خانواده نیز اهمیت دارد.

وی صله رحم را مایه‌ی مودت و مهربانی برای یکدیگر برشمرد و ابراز داشت: صله رحم نباید خشک باشد بلکه باید رابطه محبت آمیز در میان انسان‌ها در اجرای این فریضه حاکم باشد. (خ-1375)

طلیعه

تصویر مطلباجرای طرح افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی سوخت از بامداد روز جمعه 24 آبان ماه باعث ایجاد حاشیه‌ها و اعتراضاتی در کشور شد که در این باره نکاتی قابل ذکر است :1 - ضرورت اصلاح قیمت بنزین یک امر اجتناب‌ناپذیر بوده و به عنوان یک اقدام راهبردی نمی توان در اجرای اصل آن شبهه ای وارد کرد گرچه شاید برخی اشکالات به شیوه اعلام و نحوه اعمال آن وارد باشد. در این رابطه با نگاهی به قیمت و میزان مصرف سوخت در دیگر کشورها و مقایسه آن با ایران می توان به ضرورت اجرای این طرح پی برد. چندی پیش پایگاه خبری بلومبرگ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom