Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پُرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ی تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه‌ی عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه‌ی باقیمانده‌ی دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز415
دیروز5505
در هفته27486
در ماه100292
مجموع20888973

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی، امام خمینی(ره) را احیاگر دین در جهان دانست و گفت: عنایت اهل بیت(ع) پشتوانه انقلاب است.


وی افزود: هیچ کس باور نمی‌کرد انقلاب اسلامی بتواند از میان قدرت‌های شرق و غرب قد علم کند و بر خلاف میل ‏آن ‏ها ‏‏پیروز شود.

عضو جامعه مدرسین در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: دشمن می‌خواهد روش‌ها و دیدگاه‌های افراد را تغییر دهد، آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بسیار روی آن تأکید دارند ایستادن در مقابل ‏استکبار ‏‏جهانی ‏و شیطان بزرگ است.

وی افزود: مسؤولان باید عزت کشور و انقلاب را در نظر بگیرند، مسائل فرهنگی باید جدی گرفته شود. ولی فقیه عنایت الهی است و با ‏‏وجود ‏همه مشکلات سکان انقلاب را در مسیر صحیح خود نگه داشته است. (خ-1319)

طلیعه

article thumbnailدر روزهای اخیر اخبار مربوط به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT در صدر اخبار داخلی قرار داشت و درباره الحاق ایران به آن، نظرات گوناگونی مطرح شد. این لایحه یکی از لوایح چهارگانه ذیل «اف‌ای تی اف» است که عبارتند از:۱. لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی۲. لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم۳. لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)۴. لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom