Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در دیدار میهمانان شرکت کننده در سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی، با تأکید بر اینکه دنیای اسلام باید در مسائل اساسی با صراحت و با صدای بلند سخن و موضع خود را بگوید، «فلسطین» و «اتحاد دنیای اسلام» را از جمله موضوعات اساسی برشمردند و گفتند: یکی از موضوعات اصلی و بسیار مهم دنیای اسلام، «تلاش برای پیشرفت علمی» است که تجربه جمهوری اسلامی ایران نشان داد، با تلاش و با تکیه بر جوانان می‌توان رتبه علمی خود را ارتقا داد و در بخش‌های مهمی، در مرز دانش قرار گرفت.رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز578
دیروز5350
در هفته26087
در ماه98312
مجموع20506586

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی، امام خمینی(ره) را احیاگر دین در جهان دانست و گفت: عنایت اهل بیت(ع) پشتوانه انقلاب است.


وی افزود: هیچ کس باور نمی‌کرد انقلاب اسلامی بتواند از میان قدرت‌های شرق و غرب قد علم کند و بر خلاف میل ‏آن ‏ها ‏‏پیروز شود.

عضو جامعه مدرسین در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: دشمن می‌خواهد روش‌ها و دیدگاه‌های افراد را تغییر دهد، آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بسیار روی آن تأکید دارند ایستادن در مقابل ‏استکبار ‏‏جهانی ‏و شیطان بزرگ است.

وی افزود: مسؤولان باید عزت کشور و انقلاب را در نظر بگیرند، مسائل فرهنگی باید جدی گرفته شود. ولی فقیه عنایت الهی است و با ‏‏وجود ‏همه مشکلات سکان انقلاب را در مسیر صحیح خود نگه داشته است. (خ-1319)

طلیعه

article thumbnailسرانجام پس از چند روز جنجال و هیاهوی رسانه‌ها مبنی بر احتمال عدم تمدید تعلیق تحریم‌ها در این دوره، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا با امضای معافیت‌های تحریمی برای ایران ، تعلیق تحریم‌های هسته‌ای را برای یک دوره ۱۲۰ روزه دیگر تمدید کرد.تمدید تعلیق تحریم‌ها از سوی ترامپ  در حالی صورت گرفت که کنگره آمریکا هم در فرصت 60 روزه‌ای که به موجب عدم تایید پایبندی ایران به توافق هسته‌ای از سوی ترامپ برایش ایجاد شده بود، در خصوص برجام تصمیمی نگرفت و بار دیگر توپ را به زمین ترامپ انداخت تا او به تنهایی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom