Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز544
دیروز1804
در هفته7719
در ماه7719
مجموع348140

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد غروی با اشاره به مساله استقلال حوزه ها، اظهار داشت: استقلال حوزه این است که حوزه در برنامه‌ها و سیاست‌های خود با توجه به واقعیت‌های زمانی و مکانی و خط مشی‌ که دنبال می‌کند، وابسته به دولت و حاکمیت نباشد.


وی افزود: طبیعتا معنای استقلال این نیست که حوزه با نهادهای علمی کشور یا حتی دنیا و یا نظام اسلامی بی‌ارتباط باشد. منظور این است که در عین ارتباط و تعامل، در ارتباط با سیاست‌ها و برنامه‌های خود و نظام و ساختار خود، خودش تصمیم گیرنده باشد.

وی همچنین با اشاره به وظایف حوزه نسبت به نظام اسلامی گفت: بالاخره ما یک نظام اسلامی داریم که با نظام طاغوت فرق دارد. البته نقایصی داشته و دارد ولی مهم این است که آن جهت‌گیری کلی سالم باشد و حفظ بشود و بر آن تاکید شود. اگر این نظام نبود، وضعیت کشور ما به کدام سو و به چه شکلی رقم می‌خورد؟ واقعا چیز عجیب و غریبی از کار در می‌آمد. طبیعتا باید با نظام ارتباط برقرار کرد و باید از نظام حمایت کرد، آن‌جا که اشکال دارد باید مطرح کرد و یک طوری باید مطرح شود که تضعیف نظام نباشد. یک طوری باید عمل شود که تضعیف مسئولین و کسانی که در صف قرار گرفته‌اند، نباشد. (خ-1388)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom