Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز635
دیروز899
در هفته3440
در ماه14593
مجموع21262867

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین غروی با بیان این که علما و حوزه‌های علمیه نباید نسبت به نظام و ارزش‌های نظام بی ‌تفاوت باشند، افزود: این که مقام معظم رهبری نسبت به انقلابی بودن و انقلابی ماندن حوزه تأکید دارند نکته بسیار مهمی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.


عضو جامعه مدرسین با تأکید بر این که انقلابی ماندن تنها به شعار دادن و تعریف و تمجید کردن نیست، خاطرنشان کرد: وقتی گفته می‌شود انقلابی بمانید یعنی همه ارزش‌هایی که انقلاب اسلامی با خودش دارد و با خودش آورده باید بر طبق آن عمل شود.

وی همچنین حفظ نظام اسلامی را در گرو ماندن پای ارزش‌ها دانست و تصریح کرد: باید از راه صحیح وارد شویم و با منکر‌ها با ادبیات روز برخورد کنیم و این خیلی مشکل است. (خ-1383)

طلیعه

article thumbnailارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom