Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در نماز جمعه‌ی پر شکوه و به‌یادماندنی تهران، حضور معجزه‌گون ملت فهیم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و نیز پاسخ کوبنده‌ی سپاه در حمله به پایگاه آمریکایی‌ها در عین‌الاسد را دو یوم‌الله درس‌آموز و تعیین‌کننده خواندند و افزودند: ملت، باطن خود یعنی استقامت در مقابل شیاطین را در این حضور نشان داد و تنها راه ادامه‌ی این مسیر عزت‌آفرین، قوی‌تر شدن ایران در همه‌ی زمینه‌ها است. رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور خداوند به حضرت موسی (علیه‌السلام) مبنی بر...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز262
دیروز1258
در هفته7467
در ماه37498
مجموع132798

بازدید کنندگان برخط

1
Online

حجت الاسلام والمسلمین غروی با بیان این که علما و حوزه‌های علمیه نباید نسبت به نظام و ارزش‌های نظام بی ‌تفاوت باشند، افزود: این که مقام معظم رهبری نسبت به انقلابی بودن و انقلابی ماندن حوزه تأکید دارند نکته بسیار مهمی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.


عضو جامعه مدرسین با تأکید بر این که انقلابی ماندن تنها به شعار دادن و تعریف و تمجید کردن نیست، خاطرنشان کرد: وقتی گفته می‌شود انقلابی بمانید یعنی همه ارزش‌هایی که انقلاب اسلامی با خودش دارد و با خودش آورده باید بر طبق آن عمل شود.

وی همچنین حفظ نظام اسلامی را در گرو ماندن پای ارزش‌ها دانست و تصریح کرد: باید از راه صحیح وارد شویم و با منکر‌ها با ادبیات روز برخورد کنیم و این خیلی مشکل است. (خ-1383)

طلیعه

تصویر مطلبدر روزهای اخیر و پس از حمله موشکی مقتدرانه سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد عراق -  که رهبر معظم انقلاب آن را یکی از ایام الله نامیدند - شاهد موجی از اخبار و تحلیلهای گوناگون در این باره بودیم که نکاتی چند در این رابطه قابل ذکر است :1 – پس از این حملات شاهد اخبار ضد و نقیض درباره‌ی میزان خسارت و تعداد کشته شدگان نیروهای آمریکایی بودیم به گونه ای که برخی منابع نزدیک به سپاه از آمار حدود 80 کشته و بیش از 200 زخمی خبر دادند . این در حالی بود که ترامپ در روزهای اولیه منکر کشته و حتی زخمی شدن یک...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom