Ayeh

رهنمود

article thumbnailرهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرمودند که در ادامه به بخش‌هایی از این بیانیه اشاره می‌کنیم: آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمی‌بُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز428
دیروز1108
در هفته4543
در ماه22482
مجموع21062790

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین غروی با تأکید بر اینکه مقاومت در برابر دشمن احتیاج به وحدت کلمه دارد، گفت: باید تمام نیروهای داخلی با همه تجارب و تخصص‌ها به میدان بیایند و مسئولان هم از ظرفیت‌های مختلف آنان و منابع سرشار این کشور بهره بگیرند و به دشمن اعتماد نکنند و به گونه‌ای پیشرفت کشور را پیش ببرند که مشکلات کاهش پیدا کند و تدریجا از بین برود.


عضو جامعه مدرسین اظهار کرد: اگر در اوایل انقلاب، ضد انقلاب کاری را از پیش نبرد و هشت سال جنگ تحمیلی، تحریم‌ها و بی وفایی‌ها و جفاهای دوستان و دشمنان این ملت نتوانست کاری را از پیش ببرد به خاطر وحدت کلمه بود.

امروز هم اگر ما بخواهیم بر مشکلات تحمیل شده از سوی دشمنان و کم‌کاری و اشتباه غیرعمدی دوستان فائق شویم باز هم رمز آن وحدت کلمه است. (خ-1367)

طلیعه

article thumbnailحضور گسترده و وصف ناپذیر مردم در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را به صفحات پرافتخار تاریخ انقلاب افزود. راهپیمایی غرورآفرین و حماسه‌ساز ۲۲ بهمن ‌امسال همزمان در بیش از هزار شهر و۱۰ هزار روستا با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد و وحدت، همبستگی و انسجام ملی مردم کشورمان، بار دیگر جهان را شگفت‌زده ‌کرد. ‌در این راهپیمایی، مسئولان، شخصیت‌ها، مقامات کشوری و لشکری به طور گسترده همراه مردم حضور داشتند و مردم شهر‌های مختلف با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom