Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز773
دیروز1428
در هفته2201
در ماه9801
مجموع392654

بازدید کنندگان برخط

10
Online

 حجت الاسلام والمسلمین فاضل لنکرانی با تأکید بر این که ایجاد فقه ناب محمدی نتیجه تلاش‌های امام صادق(ع) است، گفت: امروز اگر کسی تاریخ را مطالعه نکند، ارزش انقلابی که امام خمینی(ره) بر پایه همان فقه، ایجاد کرد نمی‌داند.

عضو جامعه مدرسین در ادامه تصریح کرد: بنده معتقدم تا کسی تاریخ را نداند، ارزش این انقلابی که امروز به عنوان بزرگترین عنایت الهی در اختیار ما است، نخواهد دانست؛ در زمان ائمه معصومین هیچ کدام موفق به تشکیل حکومت نشدند اما این انقلاب به دست امام راحل و شاگردان مکتب ایشان که از برجستگان درجه اولشان مرحوم والد ما بود، به ثمر نشست. وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم این انقلاب در حوزه و کشور و در سطح جامعه بین‌الملل حضور دقیق تر و عمیق‌تر داشته باشد و ما آثار آن را هرچه بیشتر ببینیم.

(خ - 1395)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom