Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1283
دیروز1839
در هفته4600
در ماه37522
مجموع519506

بازدید کنندگان برخط

12
Online

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجواد فاضل لنکرانی روز پنج‌شنبه مورخ 9 آبان 1398 در دیدار رئیس پدافند غیرعامل اظهار داشت: جهاد ابتدایی و دفاعی دو نوع جهادی است که در قرآن نیز مطرح‌شده و مبنای قرآنی دارد.

 

حجت الاسلام والمسلمین فاضل لنکرانی با تاکید بر جایگاه ولی فقیه در حاکمیت و امنیت جامعه فرمود: امروز می‌بینیم که در لبنان و عراق نبود ولایت‌فقیه چه هرج‌ومرجی را ایجاد کرده است.


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: خود ولایت‌فقیه یکی از نمونه‌های بارز پدافند غیرعامل در جمهوری اسلامی است و امروز یکی از آثار مهم ولایت‌فقیه امنیت است.

ایشان افزود: امروز شاهد هستیم که علما در نجف در وضعیتی هستند که برای قلم‌زدن هم امنیت ندارند و این نبود امنیت کارهای حوزوی آن‌ها را مختل می‌کند.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) ادامه داد: تمامی فقها گفته‌اند که امربه‌معروف و نهی از منکر برای زمانی است که خطر کشته شدن و مجروح شدن نداشته باشد، اما درجایی که انسان ببیند که اساس اسلام درخطر است باید جان خود را فدا کند و مصداق این حرکت را امام حسین (ع) در کربلا به ما نشان داده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضل لنکرانی یادآور شد: جمهوری اسلامی با مقاومت و استقامت، آمریکا را زمین‌گیر کرده و این استقامت در دفاع از دین و اهداف متعالی آن به انجام رسیده است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر تأثیر مقاومت در حفظ اسلام افزود: بنده پیشنهاد بررسی فقه مقاومت را در مجموعه مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) مطرح کرده‌ام.

ایشان عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب مسئله مقاومت را مکرراً مورد تأکید قراردادند تا بالاخره در جامعه و بین مسئولین نهادینه شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضل لنکرانی افزود: ما وقتی برای خدا انقلاب کردیم، باید با استقامت خود پای این انقلاب بایستیم و نگوییم که بعد از چهل سال ضرورتی بر مقاومت وجود ندارد.

عضو جامعه مدرسین حوزه بیان کرد: طبق تأکید رهبر معظم انقلاب، غرور از آفات مقاومت بوده و.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضل لنکرانی با اشاره به هدف قرار دادن ایمان جوانان برای ضربه زدن به مقاومت افزود: اساس مقاومت ما نیستیم، بلکه فارغ از تفکر و قوت نظامی، ایمان به خدا است که حرف اول را می‌زند بنابراین آنچه در رسانه‌ها ایمان نسل آینده را خدشه‌دار می‌کند، باید شناسایی شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه با تأکید بر لزوم شناسایی زودهنگام فتنه‌ها افزود: دستگاه‌های اطلاعاتی باید قبل از وقوع خطراتی مانند داعش، نسبت به ایجاد آن حساس و مطلع شوند و با آن مقابله کنند.

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom