Ayeh

رهنمود

article thumbnailحوزه‌ی علمیّه حقیقتاً ظرفیّت‌های بی‌شماری دارد. این دقّتهایی که انسان در مباحث فقهی و در مسائل کم‌اهمّیّت در بین فقها مشاهده میکند -که از لحاظ عملی و از لحاظ جایگاهش در مجموعه‌ی احکام اسلامی خیلی چیز مهمّی نیست- واقعاً شگفت‌آور است؛ یعنی این‌ جور [دقّتهای] عمیق و ریزبین و ژرف‌نگر، در کارهای فقهی ما و در علمای ما وجود دارد؛ خب این خیلی ظرفیّت مهمّی است. این حوزه می‌تواند همه‌ی نیازهای یک نظام اسلامی را، جامعه‌ی اسلامی را برآورده کند. اگر چنانچه نهادسازها -یعنی مثلاً فرض کنید بانک مرکزی یک نهاد...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز113
دیروز1035
در هفته5889
در ماه22360
مجموع21092403

بازدید کنندگان برخط

4
Online

عضو جامعه مدرسین با بیان این که مردم پای انقلاب خود ایستاده اند، تصریح کرد که بی تدبیری‌‌های برخی مسؤولان مردم را از مسیر انقلاب خارج نمی‌كند.


حجت‌الاسلام والمسلمین فاضل لنكرانی در حاشیه راهپیمایی ٢٢ بهمن در جمع خبرنگاران با بیان اینكه مردم همانند روز‌های اول انقلاب پای انقلاب اسلامی خود ایستاده اند، گفت: مردم بصیر ایران حفظ انقلاب اسلامی را به منزله حفظ دین می‌دانند.

وی با اشاره به اینكه دشمن از درك و فهم قدرت شیعه، انقلاب و مردم عاجز است، اظهار داشت: امروز مردم در راه تحقق اهداف انقلاب با قدرت به راه خود ادامه می‌دهند.

 وی با بیان اینكه مردم پای انقلاب خود ایستاده‌اند و با تأكید بر اینكه بی تدبیری‌‌های برخی مسؤولان مردم را از مسیر انقلاب خارج نمی‌كند، عنوان كرد: باید بدانیم كه انقلاب اسلامی پیوند عمیقی با دین و عقاید مردم دارد. (خ-1372)

طلیعه

article thumbnailدر هفته‌های اخیر دو سفر بین‌المللی که اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت توجه بسیاری از رسانه‌های منطقه و بین‌المللی را به خود جلب کرد. اولین و مهم ترین این سفرها، سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به ایران و دیدار وی با رهبر معظم انقلاب بود که رسانه‌ها از آن به عنوان دیدار پیروزشدگانی یاد کردند که با مقاومت، ایستادگی و فداکاری توطئه سرنگونی سوریه را خنثی کردند و در برابر توطئه بزرگی پیروز شدند که علیه سوریه، کشورها و ملت‌های منطقه و نیز محور مقاومت طراحی شده بود. این سفر با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom