Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در نماز جمعه‌ی پر شکوه و به‌یادماندنی تهران، حضور معجزه‌گون ملت فهیم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و نیز پاسخ کوبنده‌ی سپاه در حمله به پایگاه آمریکایی‌ها در عین‌الاسد را دو یوم‌الله درس‌آموز و تعیین‌کننده خواندند و افزودند: ملت، باطن خود یعنی استقامت در مقابل شیاطین را در این حضور نشان داد و تنها راه ادامه‌ی این مسیر عزت‌آفرین، قوی‌تر شدن ایران در همه‌ی زمینه‌ها است. رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور خداوند به حضرت موسی (علیه‌السلام) مبنی بر...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز315
دیروز1258
در هفته7520
در ماه37551
مجموع132851

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی با بیان این که دشمن در پی ایجاد فاصله بین روحانیت و مردم است، تأکید کرد که تولید قدرت نرم در مقابل جنگ نرم وظیفه حوزه‌‌های علمیه است.


وی تصریح کرد: حوزه‌های علمیه در برابر جنگ نرم باید قدرت نرم تولید کنند؛ قدرت نرم یعنی پیشرفت علمی و اخلاقی، پاسخگویی به شبهات، مقابله با بدعت‌ها و انحرافات و شبهاتی که مطرح می‌شود.

عضو جامعه مدرسین در ادامه افزود: دشمن تلاش می‌کند بین روحانیت و مردم فاصله بیاندازد؛ تقویت اعتماد بین ملت و روحانیت، اتحاد و همبستگی درونی خانواده روحانیت و توجه به مکر و کید دشمنان حائز اهمیت است.

طلیعه

تصویر مطلبدر روزهای اخیر و پس از حمله موشکی مقتدرانه سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد عراق -  که رهبر معظم انقلاب آن را یکی از ایام الله نامیدند - شاهد موجی از اخبار و تحلیلهای گوناگون در این باره بودیم که نکاتی چند در این رابطه قابل ذکر است :1 – پس از این حملات شاهد اخبار ضد و نقیض درباره‌ی میزان خسارت و تعداد کشته شدگان نیروهای آمریکایی بودیم به گونه ای که برخی منابع نزدیک به سپاه از آمار حدود 80 کشته و بیش از 200 زخمی خبر دادند . این در حالی بود که ترامپ در روزهای اولیه منکر کشته و حتی زخمی شدن یک...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom