Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز654
دیروز899
در هفته3459
در ماه14612
مجموع21262886

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی با بیان این که دشمن در پی ایجاد فاصله بین روحانیت و مردم است، تأکید کرد که تولید قدرت نرم در مقابل جنگ نرم وظیفه حوزه‌‌های علمیه است.


وی تصریح کرد: حوزه‌های علمیه در برابر جنگ نرم باید قدرت نرم تولید کنند؛ قدرت نرم یعنی پیشرفت علمی و اخلاقی، پاسخگویی به شبهات، مقابله با بدعت‌ها و انحرافات و شبهاتی که مطرح می‌شود.

عضو جامعه مدرسین در ادامه افزود: دشمن تلاش می‌کند بین روحانیت و مردم فاصله بیاندازد؛ تقویت اعتماد بین ملت و روحانیت، اتحاد و همبستگی درونی خانواده روحانیت و توجه به مکر و کید دشمنان حائز اهمیت است.

طلیعه

article thumbnailارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom